​​Yepyeni beyaz eşyanızın güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için, kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır.

İrtibat numarası: ​ 0232 307 0456‘dır.

Profilo BD3076IFAN No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

 Extra Fresh Comfort Özelliği ile Daha Fresh Gıdalar

Alttan donduruculu Profilo buzdolabı, Extra Fresh Comfort teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji meyve ve sebzeleri ideal nem oranında tutar. Bu sayede gıdalar iki kat daha uzun süre boyunca taze kalır.


 Geniş Hacimli Soğutucu Bölme

Profilo buzdolabının üst bölmesi, geniş hacimli bir soğutucu olarak tasarlanmıştır. 1 adet Extra Fresh nem kontrol çekmecesinin yanında, 2 adet Extra Cold sıcaklık kontrol çekmecesi bulunur. Bu bölme sayesinde et ve balık gibi yiyecekleri daha uzun süre taze tutar.

 Süper Dondurma Sağlayan Derin Dondurucu

 120 L olan derin dondurucu geniş hacmi sayesinde büyük gıdaları bile dondurabilirsiniz. Ayrıca dondurucu bölümde bulunan İceTwister ile kolayca buz kalıpları oluşturabilirsiniz.

 Farklı Mod Ayarları Sayesinde Kontrol Sizde

 Profilo alttan donduruculu buzdolabı, tatil modu, ekonomi modu ve ekran kilit sistemine sahiptir. Bununla beraber kolay okunabilir LED gösterge üzerinden elektronik ısı ayarları yapmak mümkün. Bunun haricinde optik ve akustik uyarı sistemi ile güvenli bir kullanım sunar.

 Şık Tasarımı Mutfağınıza Değer Katar

 Alttan donduruculu buzdolabı, Inox rengi sayesinde mutfağınızda gayet şık durur. Ayrıca kolay temizlenebilir yüzeyi, kullanım kolaylığı sağlar.

 LED Aydınlatmalar ile Desteklenen İç Dizayn

 Profilo buzdolabı soğutucu ve dondurucu bölmelerinin içerisinde LED aydınlatmalar mevcuttur. Aydınlatma sistemi, loş ışıkta kullanırken sizlere kolaylık sağlar.

 Her Yiyeceğin Kokusu Kendine Özgü Kalsın

 AirFresh koku filtresine sahip cihaz, içerisindeki yiyeceklerin kokusunun birbirine karışmasını engeller. Ayrıca buzdolabı içindeki kokuları filtreleyerek buzdolabının kötü kokmasına da engel olur.

 Eşit Soğutma Desteği

 Alttan donduruculu Profilo buzdolabı, “Multiairflow” homojen soğutma teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde buzdolabının içine koyduğunuz her gıdalar, eşit derecede soğutulur. 

 Teknik Özellikler

  • Elektrik Üretimi: 342 kWh / yıl
  • İklim Sınıf: SN-T
  • Bağlantı: 100 W
  • Nominal Voltaj: 220 - 240 V
  • Ürün Ölçüleri: 186 x 75 x 80 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.