Profilo BD3056WFUN No Frost Alttan Donduruculu Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

INCA KİMYA VE OTOMOTİV LİMİTED ŞİRKETİ-134276

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Konforlu Kullanım Sunan Geniş Buzdolabı

Sahip olduğu teknolojiler ile gıdaların uzun süre taze kalmasını sağlayan Profilo BD3056WFUN buzdolabı, geniş aileler için ideal olan 508 litre toplam net hacme sahiptir. 

Buzlanmayı Önleyen No Frost Soğutma Sistemi

Buzdolabının dondurucu ve soğutucu haznelerinde karlanma meydan gelmesini önleyen No Frost teknolojisi sayesinde zahmetsiz ve masrafsız bir kullanım sağlar. Böylece buz çözdürmek ile zaman kaybetmezsiniz.

Ekstra Tazelik Sağlayan Özel Tasarım

Sebze ve meyvelerin ideal ısı ve nem derecesine sahip bir bölmede saklanmasını sağlayan ExtraFresh çekmece tasarımı sayesinde gıdaların besin değerleri de oldukça uzun bir süre korunur.

Gürültüsüz Çalışma Prensibi

Fısıltılı bir konuşmadan çok daha düşük olan 42 dB maksimum çalışma sesi, etraftakilere rahatsızlık vermez. Varlığını unutturacak kadar sessiz çalışan Profilo BD3056WFUN buzdolabı, kendi segmentinin en sessiz çalışan buzdolapları arasında yer alır.

Avantaj Sunan Günlük Dondurma Kapasitesi

Geniş iç hacminin yanı sıra günde toplam 10 kg gıdayı dondurabilir. Bu sayede dondurarak saklamak istediğiniz çok miktardaki gıdanın tazeliğini ve ömrünü korur.

Her Noktayı Eşit Soğutan Teknoloji

Multi Airflow adlı özel bir fan sistemi bulunan Profilo BD3056WFUN buzdolabı, soğutucu kısmında yer alan her bir gıdanın eşit olarak soğuk kalmasını sağlar. Bu sayede dolabın her noktası aynı yüksek soğutma performansı gösterirken tüm raf ve çekmecelerdeki gıdalar aynı oranda korunur.

Kötü Koku Oluşumunu Engelleyen Filtreleme Sistemi

Ağır kokulara sahip gıdalar sebebiyle dolap içinde kötü koku oluşmasını engelleyen Air Fresh filtre, aynı zamanda dolapta yer alan gıda kokularının birbirine karışmasını da engeller.

Avantaj Sağlayan Ekonomik Mod

Tasarruflu bir çalışma modu olan ekonomik mod sayesinde soğutucu bölmesi +8 °C'de çalışırken dondurucu ise otomatik olarak –16 °C'ye sabitlenir. Böylece enerji tüketimi minimuma indirilirken performans kaybı meydana gelmez.

Teknik Özellikler

 • Soğutma Sistemi: No Frost
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 3238 kWh
 • Ses Seviyesi: 42 dB
 • Toplam Net Hacim: 508 Lt
 • Dondurucu Net Hacmi: 108 Lt
 • Soğutucu Net Hacmi: 400 Lt
 • Dondurma Kapasitesi: 18 Kg/gün
 • Soğutucu Rafı: 4 Adet
 • Hızlı Soğutma: Var
 • Hızlı Dondurma: Var
 • Kapı Açık Uyarısı: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.