Profilo BD3056LFVN No Frost Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Gıdaların Donmasını Önleyen No Frost Özelliği

No Frost özelliği sayesinde hem dondurucu hem de soğutucu bölümlerinin iç duvarlarında karlanma meydana gelmez. Bu da soğutucu bölümündeki gıdaların donmasını önler iken aynı zamanda enerji tasarruflu bir soğutma sağlar. 

Süper Soğutma Tuşu Avantajı

Dondurucu bölmesinde yer alan süper soğutma tuşu, söz konusu alana yeni eklenen ve donmamış durumda olan gıdaların kısa sürede donmasını sağlar. Bakteri oluşumunu minimum düzeyde tutan bu tuş ayrıca donmuş gıdaların çözünmesini de önler. 

Buzdolabı Havasını Tazeleyen Fan Teknolojisi

Hava tazeleme filtresi sayesinde buzdolabının içindeki hava düzenli periyotlarda tazelenir. Bu sistem kötü kokuya neden olan bakteri oluşumunu önlerken gıdaların kısa sürede bozulmasını da engeller.

Multi AirFlow ile Yüksek Soğutma Performansı

Hem soğutucu hem de dondurucu bölümlerindeki tüm gıdaların aynı şekilde soğumasını sağlayan Multi AirFlow fan sistemi, soğuk havanın buzdolabının her bir köşesine ulaşmasını sağlar.

Enerji Tasarruflu Çalışma Sağlayan Ekonomi Modu

Dolap içinde fazla gıda bulunmadığında veya tatile gideceğiniz zaman minimum enerji tüketerek uzun süreli etkin koruma sağlayan ekonomi modunu aktif edebilirsiniz. Günlük kullanımda da tercih edebileceğiniz bu mod, buzdolabınızın mümkün olan en az enerji tüketimi ile çalışmasını sağlar.

Dijital Sıcaklık Göstergesi Avantajı

Soğutucu bölmesinin kapağında yer alan dijital dokunmatik ekran sayesinde hem soğutucu bölmesinin hem de dondurucu bölmesinin sıcaklık seviyelerini görebilir, dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. 

Düzenli Kullanım Sağlayan Raf ve Bölmeler

Dondurucu bölmesinde iki şeffaf çekmece bulunan Profilo BD3056WFVN buzdolabının soğutucu bölmesinde ise emniyetli 4 adet cam raf, farklı gıdalar için özelleştirilmiş 3 adet çekmece ve yeniden konumlandırılabilir kapı raflar bulunur. Bu sayede gıdalarınızı düzenli olarak saklayabilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sağlayan Sesli Uyarı Sistemi

Buzdolabının kapısı açık kaldığında veya herhangi bir arıza meydana geldiğinde devreye giren sesli uyarı sistemi, durumdan haberdar olmanızı sağlar. Bu sayede hem buzdolabının hem de içindeki gıdaların kullanım ömrü korunmuş olur.

Teknik Özellikler

 • Soğutma Sistemi: No Frost
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 3238 kWh
 • Ses Seviyesi: 42 dB
 • Toplam Net Hacim: 508 Lt
 • Dondurucu Net Hacmi: 108 Lt
 • Soğutucu Net Hacmi: 400 Lt
 • Dondurma Kapasitesi: 18 Kg/gün
 • Soğutucu Rafı: 4 Adet
 • Hızlı Soğutma: Var
 • Hızlı Dondurma: Var
 • Kapı Açık Uyarısı: Var

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.