Regal BT 1001 A+ 90 L Büro Tipi Mini Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Büro Tipi Mini Buzdolabı ile Tanışın! 

Regal güvencesi ve üstün kalite standardı ile imal edilen mini buzdolabı, yüksek soğutma kapasitesi ve geniş iç hacmi sayesinde yiyecek ve içeceklerin tazeliğini güvenle korur. 

İdeal Genişlikte İç Hacim 

90 litre iç hacim kapasitesine sahip olan mini buzdolabı, haftalık ve aylık kullanılabilir gıda ürünleri için ideal bir genişlik sunar. Bu sayede evde veya iş yerinde kullanım için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkar. 

Yeni Nesil ve Birinci Sınıf Enerji Verimliliği 

Avrupa Birliği (AB) standartlarının yeni nesil enerji verimliliği sınıflandırma düzeyinde A seviyesine sahiptir. Böylelikle maksimum çalışma gücüyle üstün bir enerji verimlilik performansı sunar. 

Aydınlatma Desteğiyle Konforlu Kullanım 

Büro tipi mini buzdolabının içerisinde yer alan aydınlatma sistemi, ışıksız ortamlarda dahi pratik ve kolay bir kullanımı mümkün kılar. 

Buzlanmayı Önleyici Statik Dondurucu Sistem

Statik soğutma sistemi, öncelikle buzdolabında dolaşan havayı ve ardından cihazın içini soğutarak gıdaların donmasını sağlar. Bu sayede gıdaların yüzeye tutunmasını önler ve kolay şekilde buzdolabından çıkarılmasına imkân tanır. 

Mekanik Sistem ile Solo Denetim 

Mini buzdolabını, mekanik sistem sayesinde manuel olarak denetleyebilir ve kendi kullanım şartlarınıza uyumlu olacak şekilde cihazdan tasarruf edebilirsiniz. 

Düşük Aralıklı Ses Seviyesi ile 

42 dB ses seviyesi ile B sınıfı ses gücüne dâhil olan büro tipi mini buzdolabı, oldukça sessiz bir çalışma performansı sunar. Böylelikle sizi asla rahatsız etmez.

İşlevsellik Sağlayan Çoklu Soğutucu Raf 

İki adet soğutucu raf desteği sayesinde gıdaları belirli bir düzenle yerleştirebilir ve ürünlere daha kolay ulaşma imkânına sahip olabilirsiniz. 

Genel Özellikler

 • Ürün Tipi: Büro Tipi Mini Buzdolabı
 • AB Yeni Enerji Sınıf: A
 • Aydınlatma: Var
 • Dondurucu Kapasitesi: 10 L
 • Dondurucu Bölme Net Hacim: 90 L
 • Dondurucu Fonksiyonu: Statik
 • Kontrol Paneli: Mekanik/Manuel
 • Ses Seviyesi: 42 dB
 • Ses Gücü Sınıfı: B
 • Soğutucu Raf Sayısı: 2
 • Kapı Yönü Değişimi: Var
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 130 kWh
 • Boyutlar (DxGxY) : 50x48x82 cm


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.