Altus AL 306 E A+ Büro Tipi Mini Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 16.12.2021
RENK

BEYAZ EŞYA MERKEZİ DAY.TÜK.MAL.PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

A+ Enerji Sınıfı Avantajı

Altus büro tipi mini buzdolabı A+ enerji sınıfında yer alır. A enerji sınıfındaki modellere kıyasla %20 daha az enerji harcayan ürün sadece cebinizi düşünmekle kalmaz, doğayı da korur.

İşlevsel Kullanıcı Deneyimi

Altus AL 306 E işlevsel kullanıcı deneyimi sunar. Büro tipi olması sebebiyle ofis, dükkan, depo benzeri işletmelerin yanı sıra otellerde ve yurtlarda da rahatça kullanılabilen ürün beklentilerinize tam anlamıyla cevap verir.

Statik Soğutma Sistemi

Mini buzdolabı statik soğutma sistemine sahiptir. Tüm gıdalarınızın ilk günkü tazeliklerini uzun süre korumalarını sağlayan AL 306 E, çevresel ısı değişimlerinin olumsuz sonuçlar doğurmasına da izin vermez.

Geniş Hacim, Kullanışlı Bölmeler

140 litre toplam brüt hacim ile dikkat çeken büro tipi buzdolabının dondurucu bölmesinin net hacmi 13 litre, soğutucu bölmesinin net hacmi ise 101 litredir. Bünyesinde bir adet sebzelik barındıran modelin kapak kısmında farklı aralıklarla yerleştirilmiş üç adet raf bulunur.

Sessiz ve Güçlü Soğutma Performansı

Altus kalitesini başarıyla yansıtan mini buzdolabı, sessiz ve güçlü soğutma performansı ortaya koyar. 36 dBA ses seviyesi ile çalışan ürün size varlığını hissettirmez.

Mekanik Kontrol, LED Aydınlatma

Üründe mekanik kontrol ve yandan LED aydınlatma mevcuttur. Mekanik kontrol mini buzdolabını kullanmanızı kolaylaştırırken LED aydınlatma da gece kapağı açtığınızda aradığınız besinleri bulmanıza yardımcı olur.

Gelişmiş Dondurma Kapasitesi

Büro tipi buzdolabı gelişmiş dondurma kapasitesi ile öne çıkar. Günlük 2 kg dondurma kapasitesine sahip olan ürünün 24 saat içindeki buz yapma kapasitesi ise 1 kg’dır.

Ergonomiden Vazgeçmeyenlerin Tercihi

Kapı yönü çevirebilme özelliğinin katkısıyla beyaz eşya kullanımında ergonomiden ödün vermek istemeyen kullanıcılardan tam not alan mini buzdolabı, 84 x 54 x 59 (Y x G x D) cm ölçülerinde tasarlanır.

Teknik Özellikler

 • Toplam brüt hacim: 140 lt
 • Enerji sınıfı: A+
 • Dondurucu bölme net hacmi: 13 lt
 • Soğutucu bölme net hacmi: 101 lt
 • Buzluk: Var
 • Ürün tipi: Tezgah seviyesi
 • 25°C enerji sarfiyatı: 177 kWh/yıl
 • Günlük dondurma kapasitesi: 2 kg
 • Günlük buz yapma kapasitesi: 1 kg
 • Soğutma sistemi: Statik
 • Boyutlar: 84 x 54 x 59 (Y x G x D) cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.