Altus Al 305 A+ Büro Tipi Mini Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Her Yerde Kolaylık Yaratan Kompakt Tasarım

Mini boyutlarıyla öne çıkarken kompakt tasarımıyla konforlu bir kullanım imkanı yaratır. Altus buzdolabını küçük boyutları sayesinde evde, iş yerinde ya da istediğiniz ortamda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Geniş İç Hacmi ile Rahat Kullanım

90 litrelik iç hacme sahip Altus buzdolabı, size geniş bir kullanım alanı yaratır. Bu özelliğiyle yiyecek ve içeceklerinizi buzdolabına rahatça yerleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm sunan buzdolabı, gıdalarınızı sağlıklı bir şekilde korur.

Antibakteriyel Conta Teknolojisi ile Hijyenik Deneyim

Sahip olduğu en önemli özelliklerden biri antibakteriyel conta eklentisidir. Bu teknolojik özellik sayesinde içerisinde bakteri oluşumunu engelleyerek gıdaların hijyenik bir şekilde saklanmasına olanak sağlar.

Statik Soğutma Özelliği Sayesinde Üstün Performans

Statik soğutma özelliğiyle yiyecek ve içeceklerinizi sağlıklı bir şekilde depolar. Böylece içerisine koyduğunuz gıdalarınız ilk günkü tazeliğini korur.

Güçlü Dolap İçi Aydınlatma Sistemi

Otomatik dolap içi aydınlatma sistemi ile karanlık ortamlarda bile üstün performans gösterir. Buzdolabının kapısını açtığınız anda sağladığı güçlü aydınlatması sayesinde istediğiniz malzemeleri kolayca bulabilirsiniz.

 Sessiz Çalışma Performansı

Sessiz çalışma prensibi ile varlığını unutturur. 43 desibel ses seviyesi ile üstün bir performans göstererek sizi rahatsız etmeden çalışır.


Düşük Enerji Tüketimi Sayesinde Bütçe Dostu

Yılda harcadığı ortalama 112 kWh enerji tüketimiyle bütçe dostu olan Altus buzdolabı, aynı zamanda çevreye duyarlı yapısıyla doğaya da katkı sağlar. Düşük enerji tüketimi sayesinde kullanıcılar tarafından övgüleri toplar.


Uzun Ömürlü Kullanıcı Deneyimi

Beyaz eşya teknolojisinde ön plana çıkan Altus, dayanıklı yapısıyla sizlere güven verir. Kaliteli ve sağlam malzemesiyle darbelere, çarpmalara, çizilmelere karşı koruma sağlayarak uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimini sizinle buluşturur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altus
  • Ürün Tipi: Tezgah Altı
  • Soğutucu Bölme Hacmi: 90 lt
  • Ses Düzeyi: 43 dB
  • Tatil Modu: Var
  • Enerji Sınıfı: A+
  • Yıllık Enerji Tüketimi: 112 kWh
  • Kapı Yönü Değiştirme: Var
  • Ürün Boyutları: 47.5 cm / 53 cm / 82 cm (Genişlik, Derinlik, Yükseklik)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.