Altus AL 366 B Çift Kapılı Buzdolabı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Sessiz Çalışma Performansı

Soğutucu bölümü içerisine yeni gıda yerleştiridiğinizde dahi çok ses yapmayan buzdolabı, sadece 38 dB ses seviyesine ulaşır ve ortamdakileri rahatsız etmez.

Kapı Açık Uyarısı ile Enerji Tasarrufu

kapı açık kaldığında ya da unutulduğunda uyarı veren kapı açık alarm sistemi cihaz içerisindeki gıdaların ısınmasını önler ve soğutmak için daha fazla enerji harcamayacağından enerji tasarrufu sağlar.

Geniş Soğutucu Bölmesi ve 5 Rafı

5 rafa sahip soğutucu bölmesinin 4 rafı yükseklikleri farklı düzeyde ayarlanabilecek şekilde üretilmiştir. Bu sayede kullanım alışkanlıklarınız, gıda saklama kaplarınız ve ambalajlı ürünlerin yüksekliklerine göre rafları yeniden konumlandırabilirsiniz. Ayrıca dört raf yerinden kolayca çıkarılabildiği için pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Kapı Yönü Değiştirme Opsiyonu

Mutfağınızın ve eşyalarınızın konumuna göre ayarlayabileceğiniz buzdolabı kapısı çevrilebilir özelliği sayesinde ister sol ister sağ taraftan açılabilir.

Hızlı Soğutma Fonksiyonu

Alışveriş yaptıktan sonra gıdalarınızı hızlı bir şekilde soğutmak ya da soğuk bir içeceğe kısa sürede sahip olmak isterseniz hızlı soğutma fonksiyonunu tek tuşla aktif edebilirsiniz.

İçecek ve Yumurtalar için Kapı Rafları

Farklı seviyelerde konumlandırılan ve dar bir yapıya sahip kapı rafları, yumurta, şişeler ve soslar için mükemmel alan sunar. Dar olduğu için yer kaplamaz ve uzun gıda kaplarını sabit tutmak için idealdir.

Tek Bölmeden Oluşan Geniş Sebzelik

Buzdolabının altında bulunan sebzelik te gözden oluşur ve tüm meyve ve sebzelerinizi sığdırabileceğiniz geniş bir kapasiteye sahiptir. Çekmece formunda üretilen bu bölme yerinden çıkarılarak temizlenebilme avantajı sunar.

Altus Üstten Donduruculu Statik Buzdolabı

Klasik stilde üretilen buzdolabı, donuk ürünlere rahat erişim sağlarken aynı zamanda soğutucu bölmesinin üst raflarını rahat görebilmenizi sağlar. İki kapılı buzdolabında soğutucu ve dondurucu bölmesi ayrı olduğu için her iki tarafın soğutucu özellikleri ve fonksiyonları farklılıklar gösterir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ALTUSAL 366 B ÇİFT KAPILI BUZDOLAB
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
ÇİFT KAPILI
Hacim (lt)
400 - 600 L
Yıllık Enerji Tüketimi (kwh)
BELİRTİLMEMİŞ
Desi
360
Gürültü Düzeyi (db)
BELİRTİLMEMİŞ
Kapı Sayısı
2
Sesli Uyarı
BELİRTİLMEMİŞ
Genişlik (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Derinlik (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Yükseklik (cm)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
3 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ALTUS
Henüz yorum yok