Sepet 0

Arçelik Buzdolapları Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1555 Ürün)
Sırala
Temizle

Arçelik Buzdolapları: Gıdalarınızı Korumanın ve Stili Bir Araya Getirmenin Yolu

Günümüz dünyasında beyaz eşya kategorisindeki buzdolaplarına sıkça ihtiyaç duyulur. Arçelik buzdolapları, temel ihtiyaçlar arasında yer alan yiyecekleri soğuk ve taze tutar. Arçelik buzdolabı modelleri bunun yanında estetik ve tasarımla da dikkat çekici özelliklere sahiptir. Hem işlevsel hem şık tasarımlı buzdolapları mutfağınıza yenilikçi bir dokunuş katar. Gelişmiş özellikleriyle beklentilerinizi karşılayacak farklı Arçelik buzdolabı çeşitlerini detaylı olarak inceleyerek satın alabilirsiniz. Dilerseniz evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz farklı beyaz eşyalara da göz atabilirsiniz.

Teknolojik Yapısı ile Kolay Gıda Yönetimi Sunan Arçelik Buzdolapları

Arçelik buzdolabı çeşitlerinde kullanılan son teknolojiler gıdaları kolay saklama yöntemi sunar. Kullanılan gelişmiş teknolojiler modeller arası farklılık gösterebilir. En yaygın kullanılanların başında Active Fresh Blue Light teknolojisi gelir. Bu teknoloji buzdolabındaki sebze ve meyve bölmesine mavi LED ışığı sağlar. Bu sayede yiyecekler besin değerini korur ve daha uzun süre taze kalır.

Her buzdolabının düzgün şekilde çalışması için sıcaklık ayarının yapılması gerekir. Arçelik buzdolaplarında bunun için dijital kontrol paneli bulunur. Panel sayesinde hem sıcaklık ayarını basit şekilde yapabilir hem farklı özelliklere kolayca ulaşabilirsiniz. EcoFuzzy Teknolojisi ise buzdolabının sıcaklık ayarını kendi yapar. Dış etkenlere ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun olarak ayarlanan derece enerji tasarrufu da sağlar.

Buzdolaplarının kapakları zaman zaman açık unutulabilir. Böyle durumların önüne geçmek için buzdolaplarında çeşitli alarm sistemleri bulunur. Alarm, buzdolabı açık unutulduğunda ya da sıcaklık dengesi bozulduğunda sinyal vererek sizi uyarır.

Akıllı Soğutma Teknolojisi: Arçelik Buzdolapları ile Taze Gıdalar

Buzdolabı modellerinde kullanılan akıllı soğutma teknolojileri, yiyeceklerin çok uzun süre taze kalmasını sağlar. Bunlar arasında buzlanmayı engelleyen Arçelik buzdolabı No-Frost özellikli modeller sıkça tercih edilir. No-Frost, nemi kontrol ederek buz oluşumunu engeller. Bu sayede buzdolabınızın içi hep temiz kalır ve yiyecekleriniz taze kalır. Dilerseniz farklı No-Frost buzdolaplarını da inceleyebilirsiniz.

Farklı bölmelerin sıcaklık dengesini ayarlayan Multi Zone teknolojisi de Arçelik buzdolaplarında bulunur. Böylece farklı yiyecek çeşitlerinin hepsini uygun sıcaklıklarda saklayabilirsiniz.

Akıllı soğutma sistemleri arasında Neo-Frost buzdolapları da vardır. Neo-Frost, buzdolabı ve dondurucu bölmelerinde farklı sistemlerin kullanılmasını ifade eder. Her iki bölümdeki gıdalarınız uygun koşullarda saklanır.

Tasarımın Şıklığı: Arçelik Buzdolapları ile Mutfaklarınıza Estetik Katın

Estetik tasarımlara sahip Arçelik buzdolapları, göz zevkinize hitap eder. Ürünler tasarlanırken modern ve şık detaylar önemsenmiştir. Minimalist tasarım, düz yüzey ve düzgün hatlar mutfağınızda modern bir görüntü yaratır. Sınırların dışına çıkmak için Fransız kapı tasarımı, vintage ve retro tarzlar da ürün modellerini zenginleştirir. Tarzınızı buzdolabı seçiminde yansıtarak mutfağınıza hoş dokunuşlar yapabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ise zevkinize uygun olanı bulmanızı kolaylaştırır. Beyaz, siyah veya gri gibi seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Arçelik buzdolabı gri renk, mutfaklara hoş bir hava katar. Buzdolabının dış kısmında kullanılan dokunmatik kontrol panelleri oldukça modern görünür. İç tasarımda kullanılan LED aydınlatmalar da bu görünümü destekler.

Geniş İç Hacim: Arçelik Buzdolapları ile Depolama Alanınızı Artırın

Arçelik buzdolabı ölçüleri her ihtiyaca yönelik olarak farklılık gösterir. Buzdolaplarının hacimleri boyutlarıyla doğru orantı gösterir. Az hacimli saklama alanına ihtiyaç duyuyorsanız tek kapılı buzdolapları sizin için yeterlidir. Geniş aileler veya daha fazla depolama alanı için çift kapılı buzdolapları uygundur. Arçelik buzdolabı 477 l hacme sahip modeller bu kategoride bulunur.

Fransız kapılı veya yan yana çift kapılı tasarımlar ise en büyük depolama hacmine sahip modellerdir. Bu kategorideki Arçelik buzdolabı 630, 615, 580, 560, 532, 508, 500 l seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Geniş iç hacimler sınırları ortadan kaldırarak tüm yiyeceklerinizi güvenli şekilde depolamanızı sağlar.

Esnek Raf Düzeni: Her Türden Gıdayı Kolayca Saklayın

Arçelik dolapların raf düzenleri tüm yiyecekleri dilediğiniz şekilde saklamaya uygundur. Esnek rafların yüksekliklerini kolayca ayarlayıp çıkarıp takabilirsiniz. Bu sayede büyük tencere veya uzun şişelerinizi rahatça yerleştirebilirsiniz. Buzdolaplarında et ve balık gibi özel koşullarda saklanması gereken yiyecekler için “Sıfır Derece Bölmesi” de bulunur. İstediğiniz her yiyeceği özel ve esnek raflarda saklayabilirsiniz.

Arçelik Buzdolaplarından Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Geniş ürün yelpazesine sahip Arçelik buzdolapları arasından seçim yaparken bazı noktalara dikkat etmek önemlidir. Başlıca göz önünde bulundurmanız gereken faktörler şu şekilde sıralanabilir:

  • Hacim ve boyut: Buzdolapları farklı ölçü ve hacimlerle üretilir. Seçim yaparken ilk önce kullanım alışkanlıklarınıza uygun küçük ya da büyük hacimli modelleri inceleyebilirsiniz.
  • Kullanılan teknolojiler: Arçelik buzdolabı modellerinde gelişmiş teknolojiler kullanılır. İhtiyaç duyduğunuz teknolojilere sahip modeller kullanım avantajı sağlar.
  • Enerji verimliliği: Sürekli çalışır durumda olan buzdolapların enerji verimliliği önemli bir husustur. Eski sınıflandırmaya göre A++ veya daha fazla, yenisine göre A veya B gibi enerji sınıfındaki modeller avantajlıdır. Yüksek sınıflar sayesinde enerji tasarrufu yaparak faturalarınızı azaltabilirsiniz.
  • Tasarım: Şıklık ve işlevselliği bir arada bulunduran modeller, zevkinize uygun seçenekleri size sunar. Farklı tasarımlar arasından beğenilerinize hitap eden modelleri değerlendirebilirsiniz.
  • Bütçe: Arçelik buzdolabı fiyatları farklı bütçelere uygun olarak belirlenir. Seçim yaparken bütçe aralığınıza uygun modelleri inceleyebilirsiniz.

Temel olarak kullanım alışkanlıklarınıza bağlı olarak bu hususları göz önünde bulundurmalısınız. Bu sayede satın alacağınız ürün beklentilerinizi karşılar ve sizi memnun eder.

Uzun Süreli Tazelik: Arçelik Buzdolapları Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj’da en kullanışlı Arçelik buzdolaplarını bulmanız mümkündür. İleri teknoloji, tasarım ve kullanışlılığın bir arada bulunduğu modeller her ihtiyacı kolayca karşılar. Arçelik buzdolabı modelleri ve fiyatları herkese hitap eder. Gelişmiş buzdolabı seçenekleri sayesinde uzun süre taze kalan yiyeceklerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Et gibi uzun zaman boyunca saklamak isteyeceğiniz besinler için dilerseniz derin dondurucuları da inceleyebilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Yaz Ayarı Kaç Olmalı?

Arçelik buzdolaplarının sıcaklık ayarları mevsimlere göre farklılık gösterir. Yaz mevsiminde bu değer +2 ve -20 derece olmalıdır. Buzdolabı kısmını +2 dereceye dondurucu bölümünü ise -20 dereceye ayarlayabilirsiniz. Bu sayede yiyecekler donmadan veya aşırı soğuk olmadan ideal sıcaklık derecelerini korur.

Arçelik Buzdolabı Rafı Nasıl Çıkarılır?

Arçelik buzdolabını kolayca çıkarabilirsiniz. Bu için şu adımlar gerekir:

  • İlk olarak rafın üzerinde hiçbir yiyeceğin olmadığından emin olun.
  • Ardından rafı buzdolabının içine doğru itin. Bu sayede rafın önündeki destekler raf bölmesine girer.
  • Rafı yukarıya kaldırarak kendinize doğru çekin.

Rafı çıkarırken nazikçe davranmalısınız. Böylece herhangi bir hasar vermeden rafı çıkarıp takabilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Kışın Kaç Derece Olmalı?

Kış mevsiminde dışarıdaki sıcaklığa bağlı olarak buzdolabının ayarını da yapmak gerekir. Arçelik buzdolabı kışın +4, dondurucu bölümü ise -20 derece olmalıdır. Bu şekilde içeriğindeki yiyecekler bozulmadan saklanabilir.

Arçelik Buzdolabımı Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Arçelik buzdolabı satın alırken Turkcell Pasaj’ı tercih etmek pek çok avantajı bir arada sunur. Pasaj’ın geniş ürün kataloğunda farklı modelleri bir arada bulabilirsiniz. Seçim yapmak için kullanıcı yorumları size destek sağlar. Aynı zamanda Arçelik buzdolabı ve fiyatları bakımından da avantajlar yakalayabilirsiniz. Alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlayıp hızlı teslimatla ürününüze ulaşabilirsiniz. Güvenli alışveriş seçeneğiyle satış sonrası da ihtiyaç duyacağınız hizmetleri almanız mümkündür.

Daha Fazla

​​