Altus AL 413 A 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

TEVFİK ELEKTRONİK MEDİKAL OTOM. OTO KİR.DY.TÜK.ML.SAN.TİC.LT

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Etkili Temizlik Deneyimi

Altus AL 413 A bulaşık makinesi en inatçı kirlere sahip bulaşıklarınızı bile yüksek performansla temizler. Elde yıkamaya kıyasla çok daha hızlı ve ekonomik bir yıkama deneyimi sunan model, bulaşıklarınız için ekstra temizlik ve hijyenin kapılarını aralar.

Zaman Kazandıran Yarım Yük Fonksiyonu

Modelde bulaşıkların kirlilik veya miktarına göre kullanmayı tercih edebileceğiniz yarım yük fonksiyonu bulunur. Yarım yük fonksiyonunda makinenin hem üst hem de alt sepeti kullanılabilir. Fonksiyon sayesinde bulaşıklarınız sadece daha hızlı yıkama avantajı sunmakla kalmaz, aynı zamanda daha az enerji ve su tüketimine de imkân tanır.

Tek Seferde Tüm Bulaşıklarınız Yıkansın

AL 413 A solo bulaşık makinesi 13 kişilik yemek takımını tek seferde hijyenik biçimde yıkayabilir. Modelin yüksek kapasitesi sayesinde kalabalık sofraların ardından bulaşık derdi tarihe karışır.

Her Kirlilik Düzeyine Uygun Yıkama Programı

Her kirlilik düzeyine uygun biçimde tasarlanan sessiz ve etkili üç yıkama programı bulunmaktadır. Standart gövdeli bulaşık makinesinde Ekonomik, Yoğun ve 58’ olarak adlandırılan üç program yer alır. Ekonomik yıkama minimum su ve enerji tüketimiyle maksimum temizlik deneyimini mümkün kılar. Yoğun yıkama programı yağlı ve beklemiş bulaşıklarınızı 70°C’de yıkayarak hijyenik biçimde yıkar.

Sessiz Çalışma Performansı

Bulaşıklarında el değmeden eşlik temizlik deneyimi için geliştirilen Altus AL 413 A, sessiz çalışma performansıyla beğeni kazanır. Model yıkama esnasında sadece 52 dB ses seviyesinde çalışır.

İşlevsel Tasarım Detayları

Makinede kullanıcı deneyimi kayar kapaklı deterjan kutusu, taşma emniyeti ve paslanmaz çelik iç gövde gibi detaylarla desteklenir. Modelin sürekli su ile temas hâlinde olan iç yüzeyi, paslanmaz ve korozyona uğramaz.

Bardaklarınız Artık Güvende

Altus AL 413 A bulaşık makinesinde bardak koruma sistemi ve yüksekliği ayarlanabilir fincan rafı yer alır. Değer verdiğiniz hassas bardaklarınız makinede güvenle yıkanabilir.

Pratik Kullanım

Bulaşık makinesi manuel kontrol paneli sayesinde pratik şekilde kullanılabilir. Makine içindeki parlatıcı ve tuz seviyeleri göstergeler üzerinden takip edilebilir. 

Teknik Özellikler

 • Marka: Altus
 • Model: Altus AL 413 A
 • Kullanım şekli: Solo
 • Kapasite: 13 kişilik standart yemek takımı
 • Ses düzeyi: 52 dB
 • Kontrol paneli: Manuel
 • Kurutma Sistemi: Statik
 • Program sayısı: 3
 • Enerji Sınıfı E
 • Kurutma performansı: A
 • Ölçüler: 85 x 60 x 60 cm (Y x G x D) 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.