Sepet 0

Profilo Bulaşık Makineleri Modelleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1555 Ürün)
Sırala
Peşin Fiyat
Satıcılar
Program Sayısı

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Her Eve Yakışan Dayanıklı Ev Aleti Profilo Bulaşık Makinesi Modelleri

Gelişen teknolojiyle ev işlerini yapmak pratik ve kolay bir hâl alır. Mutfak alanında bulaşıkları hızlı bir şekilde temizlemeye yardımcı makineler de hayat kurtarıcı cihazlar arasındadır. Bulaşık makineleri, zorlu kirleri bile temizleyerek birçok açıdan avantaj sağlar. Bu alanda Profile bulaşık makineleri dayanıklı ve kaliteli özellikleriyle mutfak gereçlerinin temizlenmesine yardımcıdır. Profilo bulaşık makinesi modelleri, geniş yelpazesi sayesinde herkesin ihtiyacı olanı bulmasını kolaylaştırır. Çeşitler tasarım, teknoloji, enerji sınıfı ve program sayısı gibi özellikler bakımından birbirinden ayrılır. Tasarım seçenekleri mutfağınız için en kullanışlı olanı bulmanızı sağlar. Profilo ankastre bulaşık makinesi çeşitleri pek çok özelliği sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her şeyi kolayca temizler. İhtiyaçlarınıza uygun modeli seçerek bulaşıklarınızı kolayca yıkayıp birçok açıdan tasarruf yapabilirsiniz.

Profilo Bulaşık Makineleri Farklı Yıkama Programı İle İşlevsel Kullanım Sunar

Bulaşık makinesi çeşitleri, farklı yıkama programları sayesinde kullanıcılara seçenek sunar. Profilo bulaşık makinesi 2, 3, 4, 5 ve 6 programlı gibi çeşitlere sahiptir. Daha fazla yıkama seçeneğine sahip olmak isterseniz fazla programlı makineler avantajlıdır.

Bulaşık makinesi programları arasındaki eco, su ve enerji tasarrufu yapmaya yardımcıdır. Tüketimin daha az olmasını isterseniz eco programı çevre dostu bir seçenek sunar. Normal program ise neredeyse her makinede bulunur. Gündelik bulaşıkları temizlemek için uygun bir seçenektir. Çok kirli ve yağlı bulaşıklar için ise yoğun program vardır. Özellikle tava ve tencerelerin çok olduğu bulaşıkları bu seçenekte yıkamak uygundur.

Hassas materyaldeki tabak, bardak ve tencere gibi araç gereçler için uygun program da bulunur. Cam ve porselen gibi bulaşıkları hassas programı kullanarak daha düşük sıcaklıkta yıkayabilirsiniz. Bulaşıkları yıkama süresi bakımından avantajlı seçenekler de vardır. Hızlı yıkama programı sayesinde tüm bulaşıkları kısa sürede yıkamak mümkündür. Zaman ayarlı program seçenekleri sayesinde de makinenin başlama saatini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Profilo Bulaşık Makineleri Hem Çevreyi Hem Bütçenizi Korur

Modellerin farklı enerji sınıfları bulunur. Bu sınıflar makinenin enerji verimliliğini belirten ifadelerdir. Profilo makineler gelişmiş enerji sınıfları sayesinde hem çevreyi hem bütçenizi korumaya yardımcıdır. Sınıflandırmalar iki farklı yelpazede yapılır. Eski sınıflandırmaya göre A+, A++ veya A+++ gibi enerji tasarrufları vardır. A+++ enerji sınıfına sahip makineler, yüksek tasarruf yapar. A’dan G’ye kadar olan sınıflandırmada ise A, en yüksek enerji tasarrufunu belirtir. Profilo A sınıfı bulaşık makineleri, daha az enerji tükettikleri için çevre dostu olarak bilinir. Yüksek enerji sınıfına sahip modeller, faturalarında daha az gelmesini sağlar. Bu tür makineleri satın alarak çevre ve bütçe dostu bir seçim yapabilirsiniz.

Esnek İç Tasarıma Sahip Profilo Bulaşık Makineleri Kullanım Kolaylığı Sunar

Profilo makineler hem iç hem dış tasarımları bakımından estetik ve kullanışlıdır. Dış tasarımları farklı renk seçenekleri ve kontrol panelleriyle oldukça şıktır. Profilo bulaşık makinesi gri, siyah ve beyaz gibi renkleriyle mutfağa kolayca uyum sağlar. Ortama sade ve modern bir görüntü katan Profilo gri bulaşık makinesi fiyatları ise her bütçeye uygun seçeneklerle sunulur. Makinelerin paslanmaz çelik gövdeye sahip çeşitleri de vardır. Profilo bulaşık makinesi inox daha dayanıklı bir seçenek sunarken temizlik işlemini de kolaylaştırır. Modellerin dokunmatik kontrol paneline sahip olanları ise oldukça modern bir görünüme sahiptir.

Bulaşık makinesi modellerinin iç tasarımları ise esnek bir şekilde tasarlanmıştır. Fonksiyonel tasarım sayesinde tüm bulaşıkları düzenli bir şekilde yerleştirmek mümkündür. Modeller esnek iç raf ve sepetlere sahiptir. Raflar katlanabilir veya çıkarılabilir gibi özelliklerdedir. Bazı modellerin üst sepeti, kenarlarındaki mandallar sayesinde aşağı ve yukarı hareket ettirilebilir tasarımdadır. Bu sayede alt sepete büyük tabak ve tencereleri, üst sepete ise uzun bardakları kolayca yerleştirmek mümkündür. Ayarlanabilir sepet seçenekleri sayesinde bulaşıklarınıza göre iç tasarımı ayarlayabilirsiniz. Çıkarılabilir özellikler ise yerleştirme kontrolünü tamamen size bırakır.

Profilo makinelerin esnek iç tasarımları sayesinde daha fazla bulaşık kapasitesi elde edebilirsiniz. Aynı zamanda doğru yerleştirme biçimiyle bulaşıkların her yerine eşit su ulaşmasını sağlamak mümkündür. Bu sayede tüm bulaşıklar daha etkili şekilde temizlenir. Makinenin içindeki bulaşıkları daha kolay şekilde çıkarmak da diğer avantajlar arasında bulunur.

Profilo Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Profilo bulaşık makinesi geniş bir model yelpazesine sahiptir. Farklı çeşitler arasında seçim yaparken bazı noktaları göz önünde bulundurmak avantaj sağlar. Dikkat edilmesi gereken başlıca kısımlar şunlardır:

  • Yerleşim türü: Bulaşık makinelerinin kurulum ve yerleşim tipleri birbirinden farklıdır. Mutfak düzeninize göre solo veya ankastre gibi farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Profilo ankastre bulaşık makineleri, mutfak düzeni için sıkça tercih edilir.


  • Kapasite: Makineler farklı yıkama kapasitelerine sahiptir. Geniş bir aileye sahipseniz 12 ve 13 kişilik gibi büyük kapasiteleri seçenekler avantajlıdır.


  • Yıkama programları: Modeller farklı yıkama programlarıyla tasarlanır. Normal, yoğun, hızlı veya hassas gibi programlar yıkama esnekliği sağlar. Daha fazla yıkama seçeneği için 5, 6 veya daha fazla programlar kullanışlıdır.


  • Kullanılan teknolojiler: Bulaşık makineleri farklı teknolojilerle donatılır. Makineyi akıllı telefon, akıllı televizyon veya tablet üzerinden yönlendirmek için uzaktan kontrol teknolojisi bulunur. Yıkama süresini hızlandırmak için Vario Speed Plus gibi özellikler de bulunur. Bu tür özellikler için daha teknolojik cihazları inceleyebilirsiniz.


  • Gürültü seviyesi: Makinelerin ses seviyeleri birbirinden farklıdır. Özellikle açık mutfak gibi ortamlar için sessiz çalışan bulaşık makineleri avantaj sağlar.


  • Enerji verimliliği: Cihazlar, enerji tasarruflarına göre farklı sınıflandırma etiketlerine sahiptir. Çevre ve bütçe dostu seçenekler için yüksek enerji tasarrufu yapan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.


  • Bakım ve temizlik: Makineyi uzun süre kullanmak için bakım ve temizliğini yapmak mümkündür. Kolayca çıkarılabilen filtre sistemleri ve kendi kendini temizleme programları makinenin bakımı için önemlidir.


  • Garanti ve müşteri desteği: Uzun yıllar kullanılan bulaşık makinelerinin garanti ve müşteri desteği hizmetlerine dikkat etmek gerekir. Bu sayede yaşayabileceğiniz problemleri çözmek kolaylaşır.

Seçim yaparken bu tür noktaları göz önünde bulundurmak avantaj sağlar. Beklentilerinize uygun seçenekler sayesinde satın aldığınız üründen yüksek memnuniyet sağlamak mümkündür.

Profilo Bulaşık Makinesini Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Bulaşıkları hızlı ve temiz şekilde yıkayan Profilo makineleri Turkcell Pasaj’da bulmak mümkündür. Güvenceli alışveriş seçeneği sunan Pasaj sayesinde beğendiğiniz ürünü orijinallik garantisiyle satın alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini önemseyen politikalar sayesinde dilediğiniz desteği kolayca alabilirsiniz. Müşteri destek ekibi alışveriş esnasında ya da sonrasında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlar. Bu sayede ihtiyacınız olan Profilo bulaşık makinesini kolayca bulabilirsiniz.

Modern ve Şık Tasarımlı Profilo Bulaşık Makineleri Turkcell Pasaj’da!

Turkcell Pasaj, estetik ve kullanışlı Profilo bulaşık makinesi çeşitlerini sunar. Geniş ürün yelpazesi arasında ihtiyaçlarınıza en uygun olan seçenekleri inceleyebilirsiniz. Model çeşitliliği her bütçeye uygun Profilo bulaşık makinesi fiyatlarını da beraberinde getirir. Pasaj, zaman zaman indirim ve kampanya avantajlarını da müşterilerine sunar. Bu sayede beğendiğiniz bulaşık makinesini avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Seçim yaparken aklınızda soru işaretleri oluşursa kullanıcı değerlendirme ve yorumları destek sağlar. Aynı zamanda ayrıntılı ürün özellikleri de ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulmanızı kolaylaştırır. Turkcell Pasaj’ın gelişmiş hizmetleri sayesinde modern ve şık tasarım bulaşık makinelerine sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

​​