Profilo ATT6A361 Sürgülü Aspiratör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

EXPLORE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SAN. TİC. A.Ş.-140081

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yüksek Performans Sunan Emiş Gücü

Saatte 310 metreküp havayı mutfaktan alarak dış ortama taşıyan çalışma sistemi sayesinde yemek kokuları diğer odalara ulaşmadan kısa sürede mutfak havasını temizler. Yüksek emiş gücü ise bu hava sirkülasyonunun hızlı gerçekleşmesini sağlar.

Yıkanabilir Yağ Filtresi

Çelik yağ filtresi yıkanabilir özellikte olduğu için düzenli olarak yeni filtre alma sorununu ortadan kaldıran Profilo ATT6A361 aspiratör, filtrelerin bulaşık makinesinde yıkanması ile her zaman temiz bir kullanım ve yüksek performans sağlar.

Çift Ampulü LED Aydınlatma

2 adet 4W LED ampulden meydana gelen aydınlatma sistemi hem yiyecekleri detaylı olarak görebilmemizi sağlar hem de mutfak ambiyansına katkıda bulunur. Aspiratörün sürgü kapağını çektiğinizde aktif olan aydınlatma sisteminde kullanılan ampuller ise LED olduğu için mümkün olduğu kadar az enerji tüketir.

Yarı Görünmez Tasarım

Mutfak dolabı içine gizlenen baca bağlantısı sayesinde neredeyse yarı görünmez olan Profilo ATT6A361 aspiratör, hemen her mutfak dekorasyonuna tam uyum sağlarken görüntü kirliliğine neden olmayacak kadar sadedir.

Pratik Sürgülü Çalışma Sistemi

Sürgü kapağı çekildiğinde otomatik olarak çalışmaya başlayan Profilo ATT6A361 aspiratör, ortam havasındaki yağ miktarına veya hazırlana gıdanın koku seviyesine göre seçebileceğiniz 3 farklı çalışma kademesi sunar. Aspiratörün alt kısmında bulunan tuşlar sayesinde bu kademeler arasında dilediğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz.

Kolay Montaj Ayrıcalığı

150 mm çapındaki baca borusuna monte edilerek kullanılır. Uygun şartlar sağlandığında dakikalar içinde kullanıma hazır hale gelen Profilo ATT6A361 aspiratör, günlerce kurulum bekleme sorununu ortadan kaldırır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
PROFİLO ATT6A361 SÜRGÜLÜ ASPİRATÖR
Renk
SİYAH
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
SİYAH
Aydınlatma
LED
Gürültü Düzeyi (db)
67 DB
Kontrol Tipi
MEKANİK
Kullanım Şekli
SOLO
Maksimum Emiş
310
Filtre Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Bacalı-bacasız
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
PROFİLO
Henüz yorum yok