Luxell Kristal Ankastre Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Evlilik Hazırlığında Olanlara

Yeni eviniz için işlevsel ve şık ürünler arıyorsanız tam hayalinizdeki ürün, Luxell Kristal ankastre set modeli ile bir aradadır.

Fonksiyonel Ocak Sistemi

Luxell LX-40 TAHDF siyah cam ocak, 4 gözlü sistemi ile aynı anda birçok tencereyi alabilir. Gaz emniyet sistemi sayesinde güvenlik sağlayan model, yan düğmelerle kontrol edilir.

Otomatik Çakmak

Siyah cam yüzeyi ve emaye bek kapakları ile mutfağınıza şık bir görünüm kazandıran model, doğal gaz ve LPG arasında geçişe uygundur.

Eğik Camla Gelen Şıklık

Luxell DA6-830 siyah eğik cam davlumbaz, düğmeli tasarımı ile kolay kullanım ve zarafet vadeder. Saatte 650 m3 emiş gücü ve sadece 56 dBA ses seviyesi ile çalışırken varlığını hissetmezsiniz. Aydınlatmalı model, loş ışıkta çalışmak istediğinizde size yeterli gelir.

3 Kademeli Hız Ayarı

140 W motor gücü ile harikalar yaratan davlumbaz, 3 kademeli hız ayarı ile kontrolü tamamen size bırakır.

4 Fonksiyonlu Fırın

Luxell Kristal A6-SF2 3 düğmeli siyah fırın ankastre yüzeyi ile modern görünümü yakalar. A sınıfı enerji verimliliğine sahip model ile kalabalık misafirleri ağırlamaya hazır olursunuz.

Geniş Hacimli Fırın Modeli

60-80 L iç hacme sahip fırın modeli, pişirim gücü ve kapasitesi ile lezzetli yemekleri aynı anda pişirmenize olanak sağlar.

Estetiği Mutfağınıza Taşıyın

Cam, emaye ve ankastre yüzeyin eşsiz buluşması ve modern dizaynı ile imal edilen set içindeki beyaz eşyalarla estetik bir görüntü yakalamak çok kolaydır.

Özellikler

  • Set Ocak: Luxell LX-40 TAHDF, siyah cam, 4 göz, gazlı (LPG-doğal gaz), yandan düğme, otomatik çakmak gaz emniyet sistemi, emaye ızgara, bek kapakları (yuvarlak)
  • Set Davlumbaz: Luxell DA6-830, temperli siyah eğik cam, düğmeli, 650 m3/h (emiş), 140 W (motor), 56 dBA (ses), 3 kademeli LED, manuel kontrol, alüminyum filtre (yıkanabilir)
  • Set Fırın: Luxell Kristal A6-SF2MT, 3 düğmeli, siyah cam, 4 program, 60-80 L

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.