Sepet 0

Samsung Ankastre Ocaklar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Beyaz Eşya (1549 Ürün)
Sırala
Temizle

Fark Yaratan Teknolojisi ile Samsung Ankastre Ocaklar

Beyaz eşya sektörünün özellikle yeni nesil teknolojileri ile adını duyuran markası Samsung, pişirme ürünleriyle fark yaratır. Samsung ankastre ocak modelleri ile yemek pişirmek daha keyifli bir hale gelir. Mutfakta geçirilen süreyi kısaltmayı hedefleyen Samsung ankastre ocak çeşitleri ile yaşam kaliteniz artar. Sağladığı konfor ve pratik kullanım avantajları size mutfağın şefi olduğunuzu hissettirir. Farklı beklentilere cevap verebilen tecrübesi ile Samsung ankastre ocak seçenekleri evde, iş yerinde, cafe ve restoranlarda kullanıma uygundur. Kullanıldığı alana şıklık katan ankastre ocaklar, kolay temizlenebilir özelliği ile hijyen severlerin de tercih sebebidir. Samsung ankastre ocak alternatifleri gösterişli tasarımları ile kullanıcılarına şık ve temiz olmayı vadeder.

Samsung Ankastre Ocaklar ile Yemek Yapmanın Keyfini Çıkarın!

Samsung güvencesiyle öne çıkan ankastre ocak modelleri yüksek kW gücüne sahiptir. Güvenli gözleri ile mutfakta daha az zaman harcayarak yemek yapmanıza imkan sağlar. Böylelikle kısa sürede yemek pişirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Uzun süreli pişirme gerektiren et ve bakliyat gibi gıdalarda amacına uygun performans çıkaran Samsung ankastre ocak modelleriyle hızla akan zamana kolaylıkla eşlik edebilirsiniz. Yemeklerinizde kullandığınız kaba ve yapacağınız yemeğe uygun farklı ebattaki gözleri tercih edebilirsiniz. Çayınız hızla kaynadıktan sonra düşük ısıdaki küçük göze alacak daima sıcak olarak yudumlayabilirsiniz. Kullanılan malzemeye göre farklılık gösteren ankastre ocak ve setlerde seramik yüzeyi tercih ederek farklı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Samsung ankastre ocak alternatifleri görünümün dışında güvenliği ile de tercih edilir. Tam otomatik güvenlik kapatma özelliği bulunan Samsung ocak modelleri, istediğiniz an kapatılabilir. Bununlada kalmayan Samsung ankastre ocaklar, çocuk kilidi özelliği ile yemek yapılan kullanım alanını daha güvenli hale getirir. Aynı anda birden fazla gözünü kullanmaya imkan sunan ankastre ocak modelleri kolayca temizlenebilir özelliği ile daima yeni gibi gözükür.

Samsung Ankastre Ocak Kullanımı

Samsung ankastre ocak modelinizi seçtikten sonra kurulum öncesi herhangi bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Ocağın nereye yerleştirileceğini biliyor olmanız kurulum için yeterlidir. Ankastre ocaklar set üstü modeller olduğu için kurulumu son derece pratik ve kolaydır. Emin olmanız gereken husus ocağın kurulduğu yüzeyin düz ve ısıya dayanıklı olmasıdır. Kurulum aşamalarını dikkatle tamamladıktan sonra doğalgaz bağlantısını da açtığınızda ocağınız kullanıma hazır hale gelir. Kullanıma uygun bölmeler seçerek Samsung ankastre ocaklarda performansı en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Sağlı ve sollu olarak ayrı konumlandırılmış veya yan yana dizilmiş yüksek ısı ve normal ısı bölmelerinden size uygun olanı kullanarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Ocağınızı kullanırken üzerinde çelik, teflon, seramik, granit, ısıya dayanıklı cam gibi dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Farklı tasarımlarla hazırlanmış belirli uzaklıktaki ocak gözlerinde bir veya birden fazla bölmeyi aynı anda açabilirsiniz. Samsung ankastre ocaklarda kontrollü ısı özelliği ile tarifenize uygun kullandığınız tencere ve tavaları zarar görmeden kullanabilirsiniz.

Kullanım Konforu Sağlayan Samsung Ankastre Ocak Modelleri

Yenilikçi ve ergonomik tasarımlara sahip Samsung ankastre ocak modelleri kaliteli yapısıyla uzun süreli kullanım sağlar. Döküm, cam, seramik, emaye gibi farklı malzemelerden üretilen modelleri bulunur. Kahvaltıların, çaylarının ve akşam ziyafetlerinin yıldızı, Samsung ankastre ocak çeşitleri öğünleri daha hızlı ve keyifli hale getirir. Servislerin daha hızlı bir şekilde tamamlanmasına imkan sunar. Kolay kullanımı ve leke tutmayan özelliği ayrı bir keyif verir. Güvenli, hızlı ve yüksek performansı ile günlük kullanım için oldukça idealdir. Ergonomik tasarımlara sahip modeller estetik görünümleri ve renk seçenekleri ile göz doldurur. Bu sayede zevkinize hitap etmekle kalmayıp ortama da uyum sağlar. Mutfağınızda yaşanabilecek olası kazaların önüne geçebilmek çocuk kilidi ve kapatma emniyeti bulunur. Sınıfının en iyisi Samsung NA64N7100AB/TR cam ankastre ocak modellerini tercih ederek bu özelliklerden faydalanabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarından yararlanmak için tercihinizi ankastre set​ olarak da yapabilirsiniz.

Göz Alıcı Tasarımları ile Samsung Ankastre Ocak Modelleri Turkcell Pasaj’da!

Samsung ankastre ocak modelleri ile Turkcell Pasaj, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Farklı detaylara ve özelliklere sahip Samsung ankastre ocaklar veya ankastre setler arasından ihtiyacınızı karşılayacak olana karar verebilirsiniz. Farklı tasarım ve özellikleri bulunan çeşitler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ürün özelliklerini tek tıkla inceleyerek size en uygun olanı bulabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ı ziyaret ederek alacağınız ocak model için yorum ve değerlendirmelere göz atabilirsiniz. Bu sayede alacağınız ürüne daha hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın filtreleme özelliğini kullanarak dilerseniz aradığınız modellerini listeleyebilirsiniz. Aynı zamanda listede karşınıza çıkan Samsung ankastre ocak fiyatları arasından bütçenize en uygun olan modele karar verebilirsiniz.

Samsung Ankastre Ocak Yorumları

Samsung ankastre ocak modelleri kullanıldığı ortama tasarımları ile fark katar. Alacağınız modele karar vermeden önce Samsung ankastre ocak kullanıcı yorumları fikir sahibi olmanıza yardımcı olur. Kullanıcı yorum ve değerlendirmelerinden yararlanarak fiyat performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Bu sayede Samsung ankastre ocak modelleri arasından size uygun olan modeli bulmanız daha az zamanınızı alacaktır. Turkcell Pasaj filtreleme özelliğini kullanarak aradığınız özellikteki modellere kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Modellerin özellikleri arasında karşılaştırması yaparken Turkcell Pasaj’ın avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Avantajlı ödeme seçenekleri için Samsung ankastre ocağınızı Turkcell Pasaj’dan online olarak satın alabilirsiniz.

Avantajlı Fiyatları ile Samsung Ankastre Ocak Modelleri

Uzun ömürlü yapısı ve kaliteli ürün gövdesiyle kullanıcıların beğenisini kazanan Samsung ankastre ocak modelleri, yemek pişirirken zaman kaybetmenin önüne geçer. Samsung ankastre ocak modellerinde Ocağınızın; göz sayısı, kW hızı, bağlantı tipi, aksesuarları, ebatı, ısı kapasitesi, kullanım güvenliği, düğme paneli gibi birçok kriter fiyatının belirlenmesinde etkili olacaktır. Öncelikli olarak ihtiyacınızı belirleyerek size uygun olan modelleri incelemeniz işinizi kolaylaştırır.

Turkcell Pasaj ile Samsung ankastre ocak fiyatları için karşılaştırma veya filtreleme yapmak seçiminize kolaylık sağlayacaktır. Zevkinize hitap eden gümüş, siyah veya beyaz renkteki ürün alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Seçtiğiniz ürüne online olarak Turkcell Pasaj’dan sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Ankastre Set Nasıl Temizlenir?

Çoğunlukla temperlenmiş cam yüzeye sahip ürünleri temizlemek oldukça kolaydır. Temizlikte dikkat edilmesi gereken husus ocağınızı çizecek temizlik ürünü kullanmıyor olmak ve ovalamadan temizlemektir. Ocağınızı belirli rutinde temizlemek, lekeler kurumadan müdahale etmek ve leke bırakmayan bez ile kurulamak ilk günkü gibi gözükmesini sağlayacaktır.

Samsung Ankastre Ocaklarda 5 Göz Seçeneği Mevcut mu?

Samsung ankastre ocak modellerinde farklı açılara sahip 5. göz seçeneği mevcuttur. Bu sayede yerden tasarruf sağlayarak kısa sürede daha fazla lezzeti aynı anda hazırlayabilirsiniz.

Samsung Ankastre Ocaklarda Ne Tür Güvenlik Önlemleri Vardır?

Samsung ankastre ocaklarda taşma veya rüzgar gibi tehlike içeren durumlarda alev anında söner ve ocakta otomatik olarak gaz kesilir. Samsung ankastre ocaklar güvenlik açısından konforlu kullanım sağlar.

Samsung Ankastre Ocaklarda Çocuk Kilidi Özelliği Nasıl Çalışır?

Ocağınız kullanılır durumda iken kilit göstergesinin üzerine 3 sn kadar parmağınızı basılı tutmanız yeterli olacaktır. Aktif hale gelen güvenlik kilidi sesli uyarı verecek ve ekranda L sembolü gözükecektir.

Samsung Ankastre Ocak Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Samsung ankastre ocak modelleri beklentilere cevap veren tasarımı ile geniş kullanım alanına sahiptir. İster işyerinizde ister evlerinizde isterseniz de butik ev yemekleri yapan lokantalarda kullanıma uygundur.

Daha Fazla