Wizarding World Harry Potter Lisanslı Uygulama Destekli Sihirli Işıklı Asa

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

JUNOO E-TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-138688

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Asa Büyücüyü Seçer!

Büyü yapmaya hazır olun. Harry Potter lisanslı sihirli ışıklı asa ile yaptığınız büyünün görüntüsünü kaydedebilir, havada resmini çizebilirsiniz. Unutmayın; “Asa, büyücüyü seçer!”

Kendi Büyünüzü YapınHarry Potter lisanslı sihirli ışıklı asayı kullanmak için Wow! Stuff uygulamasına girerek “Lumos” büyüsünü yapmaya başlayabilirsiniz.

Adınızı Gökyüzüne Yazın!

Bu asa ile adınızı gökyüzüne yazabilir, kendi “Patronus” büyünüzü çizebilirsiniz. Bunun için asanın tutma yerindeki gizli düğmeye basarak LED ucun yanmasını sağlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Ürün Ağırlığı: 59 gr.
  • Ürün Boyutu: 2x2x19.5 cm
  • Pille Çalışma (Pil Dahil Şekilde Satılır.)
  • %95 plastik, %5 Metal İçerikli Üretim
  • Warner Bros.`un Resmî Lisanslı Ürünüdür.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.