Pixio Surprise Mini Figures İnteraktif Mıknatıslı Manyetik Blok Oyuncak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Uygulama Destekli Yeni Nesil Manyetik Blok

Pixio manyetik blok tasarımlarını iOS ve Android aplikasyonları üzerinden üç boyutlu olarak görebilir, tasarımları eliniz ile çevirip istediğiniz açıdan bakabilir ve kolayca yapabilirsiniz.

Red Dot Design Tasarım Ödüllü

Pixio Mini Figures serisinin içinde birbirinden farklı 16 karakter vardır. Her biri, çok çeşitli geçmişlere, mesleklere ve yeteneklere sahip insanların figürleridir. Koleksiyonunuza yapılan bu eklemeler, keşfetmesi heyecan verici, inşa etmesi kolay ve unutulması imkansız tasarımlardır.

Özel Karakterler

Bu serideki setler, 28 ile 46 arasında blok içerir ve içinden çıkacak karakterler sürprizdir. Pixio Mini Figures serisindeki karakterlerin her biri, sizin için özel olarak üretilir. Tüm karakterleri toplayarak Pixio evreninizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca hayal gücünüzü kullanarak farklı tasarımlar oluşturabilir ve herkese meydan okuyabilirsiniz.

Çoklu Tasarım

Pixio Surprise Mini Figures, bir küpü 8x8x8 mm büyüklüğünde olan ve 6 mıknatıs içeren manyetik bloklardan oluşur. Mıknatısların birbirlerine yapışma gücü sayesinde diğer bir manyetik küple her yüzeyinden eşleşebilir ve yaratıcılığınızı göstermenize olanak verir. Ayrıca, Pixio paketlerinin içinden çıkan kodu uygulamaya yazarak elinizdeki parçalardan neler yapabileceğinize dair fikir edinebilirsiniz. 

Özellikler 

  • 6 yaş üzeri için uygunluk
  • Değişken parça sayısı (26 ve 48 arası)
  • Avrupa standartlarına göre tasarım
  • Çevre güvenliği standartlarına uygunluk
  • Pixio App ile eşleşme 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SURPRİSE MİNİ FİGURES İNTERAKTİF MIKNATISLI MANYETİK BLOK OYUNCAK
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
1 YIL
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PİXİO
Henüz yorum yok