Pixio Abstract Pixoplasma İnteraktif Mıknatıslı Manyetik Blok Oyuncak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Uygulama Destekli Yeni Nesil Manyetik Blok

Pixio manyetik blok tasarımlarını iOS ve Android aplikasyonları üzerinden üç boyutlu olarak görebilir, tasarımları eliniz ile çevirip istediğiniz açıdan bakabilir ve kolayca yapabilirsiniz.

Red Dot Design Tasarım Ödüllü

Evren ve içindeki her şeyin yüklü parçacıklardan oluştuğu gibi, Pixoplasma da birbirinden farklı  5 ayrı renk içerir: sarı, turuncu, kırmızı, pembe ve mor.

Özel Karakterler

Pixio  Abstract Pixoplasma serisindeki karakterlerin her biri, sizin için özel olarak üretilir. Tüm karakterleri toplayarak Pixio evreninizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca hayal gücünüzü kullanarak farklı tasarımlar oluşturabilir ve herkese meydan okuyabilirsiniz.

Çoklu Tasarım

Pixio  Abstract Pixoplasma, bir küpü 8x8x8 mm büyüklüğünde olan ve 6 mıknatıs içeren manyetik bloklardan oluşur. Mıknatısların birbirlerine yapışma gücü sayesinde diğer bir manyetik küple her yüzeyinden eşleşebilir ve yaratıcılığınızı göstermenize olanak verir. Ayrıca, Pixio paketlerinin içinden çıkan kodu uygulamaya yazarak elinizdeki parçalardan neler yapabileceğinize dair fikir edinebilirsiniz. 

Özellikler 

  • 6 yaş üzeri için uygunluk
  • 60  parça
  • Avrupa standartlarına göre tasarım
  • Çevre güvenliği standartlarına uygunluk
  • Pixio App ile eşleşme 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ABSTRACT PİXOPLASMA İNTERAKTİF MIKNATISLI MANYETİK BLOK OYUNCAK
Üretim Yeri
Çin
Garanti Süresi
1 YIL
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
PİXİO
Henüz yorum yok