Maisto Tech Volvo Rock Hauler 82056 Uzaktan Kumandalı Damperli Kamyon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Volvo Damperli Kamyon ile Muhteşem Bir Deneyime Var mısınız?  

Dünyanın en önemli markalarından biri olan Maisto, Uzaktan kumandalı araç modelleriyle de her çocuğun hayaline uygun ürün sunuyor.  Uzaktan Kumandalı Volvo Kamyon aracı, gerçek bir kamyon sürüş deneyimi için tüm özelliklere sahip. Çocuklarınızın beceri koordinasyonunun gelişmesine katkı sağlar. 

Dayanıklılık ve Güvenilirlik

Lisanslı Volvo Kamyonu ile eğlence dolu oyunlar seni bekliyor. Yükleri kamyonuna doldur ve istediğin yere boşalt. Uzaktan kumanda ile damperi kontrol edebilir ve aracı hareket ettirebilirsin. İnşaat ortamındaki en güvenilir ve verimli ağır iş kamyonu olan Volvo Rock Hauler, en çetin zorlukların üstesinden gelir.

Özellikler

8 yaş ve üzerindeki çocukların oynaması için uygundur.
Araç orijinal boyutunun 1:24 oranında küçültülmüş halidir.
Piller:

  • Araç 4 x AA 1,5V (dahil değil)
  • Kumanda 2 x AA 1,5V (dahil değil)

Kutu İçeriği
  • Araç x 1
  • Kumanda x 1
  • Kullanım Kılavuzu x 1

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.