K'NEX Web Weaver Roller Coaster Set (Motorlu) 45717

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

K’NEX ile Zamanı Yönetmek Artık Bizim Elimizde!

K'NEX ürünleri çocukları küçük yaşta teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik gibi alanlarda düşünmeye ve beceri geliştirmeye yönlendirir. K’NEX Hayal gücünü, el-göz koordinasyonunu ve problem çözme yeteneğinin gelişmesini sağlar.Ürün içinden çıkan planlar haricinde, K'NEX parçaları ile hayal gücünün sınırlarını aşarak kendilerine özgü muhteşem tasarımlar ve modeller inşa edilebilir.

Geceleri Işıl Işıl Parlayan K'NEX Web Weaver Roller Coaster

Karanlıkta parlayan çubuklar, bağlantı parçaları ve raylar ve tabiki hava tahrikli coaster araç. Şarj edilebilir batarya ile çalışan bir motorla donatılmıştır. Karanlıkta parlayan parçalar içerir, çocukların geceleri oynamasına ve farklı bir eğlence deneyimi yaşamasına olanak tanır.2 farklı Roller Coaster tasarlanabilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir).

Heyecan Verici Eğlence Parkı

439 adet K'NEX parçasından oluşan oyun seti hem yetişkin hem de çocukların hayal düşlerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmıştır.K'NEX Web Weaver Roller Coaster inşası tamamlandığında 83 cm uzunluğa ulaşır. Set hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilir.Motorlu Coaster aracın çalışması için şarj edilebilir LiPo batarya ile çalışmaktadır. Batarya Coaster aracın içindedir.

Özellikler

  • Motorlu Coaster araç şarj edilebilir LiPo batarya ile çalışmaktadır. (Batarya Coaster aracın içindedir.)
  • 9 Yaş ve Üzerindeki Çocukların Oynaması İçin Uygundur.

Kutu İçeriği
  • 1 Adet Motorlu Coaster (Şarj Edilebilir)
  • 439 Adet K'NEX Parçası
  • Yapım Kılavuzu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.