Wee Baby Elektrikli M0000167 Göğüs Pompası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çalışan ve Ev Hanımı Annelere Uygun

Wee Baby elektrikli göğüs pompası, bebeklerin gelişimi için önemli olan anne sütünün sağılması ve saklanması için kullanılarak annelere ve bebeklere kolaylık sağlar.

Taşınabilir Motor

Kolay kurulum ve hızla sağıma hazır olmasını sağlayan pratik yapısı ile gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Taşınabilir küçük motoru sayesinde elle pompalama hareketi yapmanıza gerek de kalmaz.

Çeşitli Güç Kaynaklarına Bağlanma

Anneler her an priz ve elektrik aramakla uğraşmasın diye motor alternatif güç kaynakları ile kullanılabilir. Powerbank ve adaptör gibi taşınabilir güç kaynaklarınızı çantanızda bulundurarak dilediğiniz an bebeğiniz için süt hazırlayabilirsiniz.

Özel Tasarım Gögüs Yastığı

Göğüs ucuna tam oturacak şekilde tasarlanan yastık, işlem sırasında masaj yaparak sütün daha kolay ve hızlı gelmesini sağlarken, anneyi de rahatlatır.

Bilgilendirici Dijital Ekran

Elektrikli süt pompası kullanımında size kolaylık sağlayan dijital bir ekrana sahiptir. Sağım süresini, vakumlama seviyesini ve hangi modda olduğunuzu bu ekrandan kolayca takip edebilirsiniz.

Çeşitli Modlarla Kolay Kullanım

Sağım modu ve uyarı modu bulunan ürün, bebeklerin süt içerken yaptığı hareketi ve ritmi takip ederek, anatomiye uygun şekilde sağım işlemi yapar. Kişiselleştirilebilir 9 mod (sağım) ve 5 mod (vakum) sayesinde hızı ve gücü ayarlayarak kontrolü ele alabilirsiniz.

Ergonomik Dizayn

Ele tam oturan gövde tasarımı ve kolay kullanım sağlayan açıklayıcı tuş takımı ile pratiklik sağlar. Hızlı ve yönetilebilir süt sağım işlemi için tasarlanmıştır.

Sessiz ve Güvenli Tasarım

Anne ve bebeklerin hassas ciltlerine özel BPA içermeyen, sağlıklı malzemelerden üretilir. Sessiz çalışma özelliği ile geceleri bebeğinizi uyuturken, baş ucunda süt sağım işlemi yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Kompakt tasarım, kolay kurulum
  • Dijital Gösterge ve tuş takımı
  • Taşınabilir motor
  • Masak yapan sağma yastığı
  • Uyarı ve sağım modları için farklı ayarlar (Uyarı modu için 5, sağım modu için 9 farklı vakum seviyesi
  • Sessiz çalışma
  • BPA içermeyen malzeme

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
M0000167
Üretim Yeri
Türkiye
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Enerji Kaynağı
6 V
Kullanım Şekli
ELEKTRİKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
WEE BABY
Henüz yorum yok