K'NEX K-Force Flash Fire Blaster Set (Motorlu) 47010

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Neco Dış Ticaret Oyuncak Pazr.San.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

K’NEX ile Zamanı Yönetmek Artık Bizim Elimizde!

K'NEX ürünleri çocukları küçük yaşta teknoloji, mühendislik, sanat ve matematik gibi alanlarda düşünmeye ve beceri geliştirmeye yönlendirir. K’NEX Hayal gücünü, el-göz koordinasyonunu ve problem çözme yeteneğinin gelişmesini sağlar.
Ürün içinden çıkan planlar haricinde, K'NEX parçaları ile hayal gücünün sınırlarını aşarak kendilerine özgü muhteşem tasarımlar ve modeller inşa edilebilir.

K’NEX K-Force Flash Fire Blaster Set (Motorlu)

Mükemmel şekilde tasarlanmış çubukları, konektörler yardımcılığıyla birbirine birleştirin silahın gövdesini oluşturun!
Motor sayesinde mermileri tıpkı makinalı tüfek gibi seri şekilde mermileri fırlatabilir. Üstelik tabancanın şarjörüne tam 10 tane mermi yerleştirilmektedir. 22 metreye kadar uzunca bir menzile ateş etme gücüne sahiptir.

Hedef Dart İle Oyun

Tekli oyunlarda paketin içinde yer alan K'NEX çubukları ve konektörleri birleştirerek bir hedef alanı oluşturulabilirsiniz.
288 parçadan oluşan oyun setinin içerisinde yer alan parçaları kullanarak 7 farklı model inşa edilebilir. (Her bir model tek bir seferde inşa edilebilir.)

Özellikler

Motoru 3 adet AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dâhil değildir.
8 Yaş ve Üzerindeki Çocukların Oynaması İçin Uygundur.

Kutu İçeriği

  • 10 Adet Mermi
  • 1 Adet Motorlu Fırlatma Mekanizması
  • 1 Adet Şarjör
  • 288 Adet K'NEX Parçası
  • Yapım Kılavuzu 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.