Platinum+ Maksi 16

Platinum+ Maksi 16

Platinum+ Maksi 16 paketinin bol içerikleri ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın!

184,90 TL / AY
Abone Alımına Kapalı
Platinum+ Maksi 16

Paketteki Faydalar

 • Dergilik ve Dergilik’e özel 5GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuyun.
 • BiP’e özel ek 5 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşun.
 • lifebox'a özel ek 5GB internet ile tüm fotoğraf ve videolarınızı internetinizi düşünmeden yedekleyin, telefonunuzda kolayca yer açın!

Tarifeniz Yurt Dışında Geçerli

Paketinizin özelliği gereği, yurt dışında geçerli ülkelerde, yurt içi tarifenizdeki her yöne dakikalarınızla bulunduğunuz ülke ve Türkiye'yi arayabilir, internet ve SMS'lerinizi otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Platinum Ayrıcalıklar Dünyası

Ayrıcalıklı hizmet alacağınız Platinum Müşteri Hizmetleri, kapınıza kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi, ücretsiz havalimanı transferi, ücretsiz vale, özel şoför hizmeti, en gözde restoranlarda size özel ayrıcalıklar ve çok daha fazlası, siz Turkcell Platinum müşterilerimizi bekliyor.

Daha Fazla Bilgi

 • 08.02.2022 tarihi itibarıyla abone alımına kapatılmıştır.
 • 08.02.2022 tarihi itibarıyla paketten taahhütsüz olarak faydalanmakta olan aboneler, kendi fatura kesim dönemlerinde Platinum Mega 18GB paketine taşınacaktır. 
 • 10.12.2021 tarihi itibarıyla paket ücreti 184,9TL'dir.
 • 10.01.2021 tarihi itibarıyla paket içeriği 17GB ve paket ücreti 149,9TL olarak güncellenmiştir.
 • İçerik sağlayıcılar ile olan anlaşmanın sona ermesi nedeniyle Fizy Başlangıç Üyelik paketi kapatılmıştır. Tarife kapsamında verilen Fizy Başlangıç Üyeliği hediyesi Nisan 2021 ayı içerisinde fatura kesim dönemlerinde sonlanacaktır.
 • Platinum+ Maksi 16 Paketi 17 GB internet, her yöne 2000 dakika ve Turkcell’lilerle sınırsız görüşme, her yöne 1000 SMS, Dergilik Maksi Paketi ve Dergilik'te geçerli 5 GB içerir.
 • Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Dergilik Maksi paketiyle birlikte  Dergilik’teki tüm ücretli yerli dergileri, hiçbir limit olmadan okuyabilirsiniz. Üstelik, hattınızla aynı anda dilediğiniz kadar farklı cihazdan Dergilik’in zengin içeriklerine erişebilir ve okuyabilirsiniz.
 • Paket içerisindeki 1000 SMS, MMS olarak da kullanılabilir.
 • Platinum Avantaj, Platinum Maksi, Platinum+ Maksi, Platinum Plus, Turbo 5 GB, Turbo 3 GB, Platinum 25. Yıl, Kazandıran Ultra, Platinum+ Bol, Turbo Bizbize 3GB, Turbo Avantaj 3 GB, GNÇ 8GB, Turbo 4GB, Turbo 2GB, Lİfecell Pro, Avantajlı Maksi, Lifecell Ekstra, GNÇ Full, GNÇ Süper Eko, Konfor Süper, GNÇ Star Eko, Konfor Fırsat, Turbo Ekstra 2GB, Turbo Ekstra 4GB, Konfor Ultra, Turbo Ekstra 6GB, Gold Paket ve GNÇ Süper paketlerinden taahhütsüz olarak faydalanmakta olan aboneler 10.08.2020 tarihinden itibaren kendi fatura kesim dönemlerinde Platinum+ Maksi 16 paketine taşınacaktır. Platinum Avantaj, Platinum Maksi, Platinum+ Maksi, Platinum Plus, Turbo 5 GB, Turbo 3 GB, Platinum 25. Yıl, Kazandıran Ultra, Platinum+ Bol, Turbo Bizbize 3GB, Turbo Avantaj 3 GB, GNÇ 8GB, Turbo 4GB, Turbo 2GB, Lİfecell Pro, Avantajlı Maksi, Lifecell Ekstra, GNÇ Full, GNÇ Süper Eko, Konfor Süper, GNÇ Star Eko, Konfor Fırsat, Turbo Ekstra 2GB, Turbo Ekstra 4GB, Konfor Ultra, Turbo Ekstra 6GB, Gold Paket ve GNÇ Süper kampanyalarından faydalanmakta olan aboneler, başka bir tercih iletmedikleri takdirde, kampanya süreleri bitiminde Platinum+ Maksi 16 paketinden kullanımlarına devam edecektir. Paketten yalnızca yukarıdaki şartları sağlayan aboneler faydalanabilir.
 • Yurt içinden yurt dışı yönüne yapılacak ilk aramada 19 (KDV, ÖİV dâhil) TL'ye 60dk'lık yurt dışını arama paketi aktiflenecektir. Bu paket, Alo Dünya paketinin geçerli olduğu yönlere ve KKTC yönüne geçerlidir. Paket bittikçe yeniden aktiflenecektir. Yurtiçinden yurtdışı yönüne gönderilecek ilk SMS'te 3TL'ye 30SMS'lik yurtdışı SMS paketi aktiflenecektir. Paket bittikçe yenilenecektir.
 • Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.
 • İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.
 • Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
 • TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfini dolu dolu yaşayın. Pakette verilen fayda sadece data paketini kapsamaktadır. TV+ içerik paketi faydaya dahil değildir.

Kapat
Yardım ister misiniz?