Daha Fazla Bilgi

 • Joker Paket ile 5 TL’ye her yöne 60 dakikaya sahip olabilirsiniz.
 • Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ücretsizdir.
 • Fiyata %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.
 • Joker Paket dahilindeki dakikalar, siz başvurduktan sonra cep telefonunuza gönderilen bilgilendirme mesajı itibarıyla aktif edilir ve ilk fatura kesiminize kadar geçerli olur. Paketiniz otomatik yenilenmez; ihtiyaç duydukça her fatura döneminde tekrar başvurup almanız gerekir.
 • Aynı fatura dönemi içerisinde en fazla 1 adet Joker Paket alınabilir.
 • 27 Temmuz 2012 itibari ile; Gold Paket ve Gold Plus Paket'ten faydalanan müşterilerimiz Joker Paket alamamaktadır.
 • 23 Mart 2013 itibari ile Alo Tarifesi'ndeki Alo Süper Paket, Hepsi Bir Arada tarifesi'ndeki Platinum Paket ve Çiftçi Tarifesi'ndeki Çiftçi 1000 Paket'ten faydalanan aboneler Joker Paket Kampanyası'ndan faydalanamayacaklardır.
 • 20 Nisan 2013 itibari ile; Hepsi Bir Arada Tarifesi'ndeki Çalışan Paket, Her Yöne Paketler Tarifesi'ndeki Karma 1000 ve Kamu 1000 Tarifesi'ndeki Kamu Turbo Paketleri'nden ve Alo Süper Paket'ten faydalanan müşterilerimiz Joker Paket alamamaktadır.
 • 20 Haziran 2013 itibari ile; Bizbize Kamu 1500 dakika Heryöne Paketi'ne ve Kamu Kontrol Sende Paketi'den faydalanan müşterilerimiz Joker Paket Kampanyası'ndan faydalanamayacaklardır.
 • 21 Mart 2014 itibari ile; Alo Tarifesi'ndeki Hepsi Bir Arada Full Paket'den, Bizbize Aramızda Tarifesi'ndeki Bizbize Aramızda 600DK. Paketi'nden, Bizbize Destek Tarifesi'nden, Bizbize Destek Tarifesi'ndeki Destek Paketi'nden, Canım Ailem Tarifesi'ndeki Canım Ailem Eko Paket'den ve Canım Ailem Süper Paket'den, Haydi Gel Tarifesi'ndeki Haydi Gel Büyük Paket'den ve Haydi Gel Küçük Paket'den, Hepsi Birarada Tarifesi'nden Full Plus Paket'den, Platinum Prestige Paket'den,Platin Ekstra Internet Paket'den ve Platin Ekstra Konuş Paket'den, Heryöne Paketler Tarifesi'nden Her Yöne Süper Paket'den, Karma 1000 Paket'den, Karma 500 Paket'den, Star Plus Paket'den ve Star Ekstra Paket'den, Kamu 1000 tarifesi'nden Kamu Turbo Paket'den, Kamu Paket Tarifesi'nden Kamu Super Paket'den, Yeni Genç Tarifesi'nden Ben Yaptım 700 Paket'den, Faturalı Destek Tarifesi'nden, Faturalı Destek Tarifesi'ndeki Faturalı Destek Konuşma Paketi'nden ve Faturalı Destek Hepsi Paketi'nden, Faturalı Nar Tarifesi'ndeki Faturalı Nar Paketi'nden faydalanan müşterilerimiz Joker Paket Kampanyası'ndan faydalanamamaktadır.
 • 22 Nisan 2014 tarihi itibarıyla Kaçmaz İkili paketinden faydalanan müşterilerimiz Joker Paket Kampanyası'ndan faydalanamamaktadır.
 • 01.05.2014 tarihi itibarıyla kampanya sona ermiştir.
SMS
 • JOKER yaz 2222’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  • Joker Paketi, 5 TL’ye her yöne 60 dakika konuşabileceğiniz Turkcell kampanyasıdır. 60 dakikalık her yöne dakikalar yurt içi Turkcell, diğer operatör numaraları ve sabit hat ile yapılan görüşmeler için geçerlidir.
  • JOKER Paket almak için JOKER yazıp 2222’ye ücretsiz SMS gönderebilir,Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir, Turkcell Mağazaları'ne başvuruda bulunabilir veya Online İşlemler’i ziyaret edebilirsiniz.
  • Dakika paketi olan tarifelerdeki Turkcell’liler; paket dakikalarını bitirince paket aşım ücretleri üzerinden, sonunda ne ödeyeceğini bilmeden konuşmak yerine JOKER Paket alarak paket aşımında sadece 5 TL’ye her yöne tam 60 dakika daha konuşma hakkı kazanmış olur ve böylece faturasını kontrol altında tutabilir. JOKER Paket, kendi tarifenizdeki her yöne paket dakikaları bitince devreye girer ve fatura kesim tarihine kadar geçerli olur. Dakika paketi olmayan tarifelerdeki abonelerimiz; tarifelerini değiştirmelerine gerek olmadan paketle konuşmanın avantajını yaşamaya başlayabilirler. Bu abonelerimiz için JOKER Paket başvuru sonrası gelen bilgilendirme SMS’i itibarıyla devreye girer ve ilk fatura kesim tarihine kadar geçerli olur.

   Joker Paket'e yanlışlıkla başvurmanız durumunda, eğer paketten hiç kullanım yapmazsanız aynı gün içinde Müşteri Hizmetleri'ni arayarak Joker paketinizi iptal ettirebilirsiniz.

   Aynı fatura dönemi içerisinde 1 adet Joker Paket alınabilir.

   Joker Paket aldıktan sonra aynı fatura dönemi içinde hattı borçtan dolayı veya kendi isteğiyle kapanıp açılan, faturasız hatta geçen veya numarasını başka operatöre taşıyan abonelerimizin Joker Paket’i iptal olmuş olur.

   Data hatları bu paketten yararlanamamaktadır.

   Joker Paketinizin iptali için Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

   27 Temmuz 2012 itibari ile; Gold Paket ve Gold Plus Paket'ten faydalanan müşterilerimiz Joker Paket alamamaktadır.

   23 Mart 2013 itibari ile Alo Tarifesi'ndeki Alo Süper Paket, Hepsi Bir Arada tarifesi'ndeki Platinum Paket ve Çiftçi Tarifesi'ndeki Çiftçi 1000 Paket'ten faydalanan aboneler Joker Paket Kampanyası'ndan faydalanamayacaklardır.

   20 Nisan 2013 itibari ile; Hepsi Bir Arada Tarifesi'ndeki Çalışan Paket, Her Yöne Paketler Tarifesi'ndeki Karma 1000 ve Kamu 1000 Tarifesi'ndeki Kamu Turbo Paketleri'nden faydalanan müşterilerimiz Joker Paket alamamaktadır.

   20 Haziran 2013 itibari ile; Bizbize Kamu 1500 dakika Heryöne Paketi'ne ve Kamu Kontrol Sende Paketi'den faydalanan müşterilerimiz Joker Paket Kampanyası'ndan faydalanamayacaklardır.

   21 Mart 2014 itibari ile; Alo Tarifesi'ndeki Hepsi Bir Arada Full Paket'den, Bizbize Aramızda Tarifesi'ndeki Bizbize Aramızda 600DK. Paketi'nden, Bizbize Destek Tarifesi'nden, Bizbize Destek Tarifesi'ndeki Destek Paketi'nden, Canım Ailem Tarifesi'ndeki Canım Ailem Eko Paket'den ve Canım Ailem Süper Paket'den, Haydi Gel Tarifesi'ndeki Haydi Gel Büyük Paket'den ve Haydi Gel Küçük Paket'den, Hepsi Birarada Tarifesi'nden Full Plus Paket'den, Platinum Prestige Paket'den,Platin Ekstra Internet Paket'den ve Platin Ekstra Konuş Paket'den, Heryöne Paketler Tarifesi'nden Her Yöne Süper Paket'den, Karma 1000 Paket'den, Karma 500 Paket'den, Star Plus Paket'den ve Star Ekstra Paket'den, Kamu 1000 tarifesi'nden Kamu Turbo Paket'den, Kamu Paket Tarifesi'nden Kamu Super Paket'den, Yeni Genç Tarifesi'nden Ben Yaptım 700 Paket'den, Faturalı Destek Tarifesi'nden, Faturalı Destek Tarifesi'ndeki Faturalı Destek Konuşma Paketi'nden ve Faturalı Destek Hepsi Paketi'nden, Faturalı Nar Tarifesi'ndeki Faturalı Nar Paketi'nden faydalanan müşterilerimiz Joker Paket Kampanyası'ndan faydalanamamaktadır.

   22 Nisan 2014 tarihi itibarıyla Kaçmaz İkili Paketi'nden faydalanan müşterilerimiz Joker Paket Kampanyası'ndan faydalanamamaktadır.

  • Tüm haklarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.
  • Paketten kalan dakikalarınızı KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz SMS göndererek ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve paket kalanınızı takip edebileceğiniz diğer yöntemleri öğrenmek için tıklayınız.

   Ayrıca paket dakikalarınızın %80 ve %100'ünü kullandığınızda telefonunuza bilgilendirme SMS'i gönderilir.

  • Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Abonelerin tarife ve/veya paketler dahilinde sunulan hakları 3. şahıslara transfer etmelerine izin verilmez. Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır. Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılacaktır. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.
  Sayfayı kaydırın