Daha Fazla Bilgi

 

 • 22 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında daha önce Upcall’a kayıt olmamış Turkcell hat sahibi kişiler akıllı telefonları üzerinden Upcall uygulamasını ücretsiz indirerek 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Uygulamayı indirme sonrasında kampanya boyunca Upcall ile konu ve resimli arama yapan kullanıcılar her gün için 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Kampanya süresi boyunca en fazla 33 çekiliş hakkı elde edilebilir.
 • Kampanya sonucunda çekilişle belirlenecek 10 çifte Paris seyahati hediye edilecektir.
 • Turkcell gerekli gördüğü zaman katılım koşullarında ve yarışma tarihinde değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.
 • Bir kişi yalnızca bir defa ödül kazanabilecektir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kazanılan ödül başkasına devredilemez, paraya çevrilemez. Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Turkcell sorumlu değildir. Turkcell kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı / finalisti kampanyadan çıkarma hakkına sahiptir.
 • Çekiliş hakkı kazanılabilmesi için kullanıcıların kampanya boyunca belirtilen özelliklerinin aktif olması gerekmektedir.
 • Bu kampanya Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 17.10.2018 tarih ve 58259698-255.01.02-E.10359 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
 • Bu kampanyada; 22.10.2018 (SAAT: 00.01)– 22.11.2018 (SAAT: 23:59) Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’ye ait Upcall uygulamasını akıllı telefonları üzerinden ücretsiz indirerek telefon bilgileri ile uygulamaya  giriş yapan Turkcell hat sahipli abonelerine kampanya süresince 1 çekiliş hakkı , ayrıca Upcall uygulamasıyla konu ya da resim ekleyerek arama yapan Turkcell abonelerine her gün için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım toplam 33 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Çekiliş 28.11.2018 tarihinde saat 10:30’de Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5   Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 10 kişi 7.220,00 TL değerinde Paris Seyehati (07.03.2019-10.03.2019 tarihleri arasında Paris şehrinde 3 gece 4 gündüz  3 yıldızlı otelde oda ve tam kahvaltı konaklama, İstanbul - Paris-İstanbul gidiş- dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti  Havaalanı– Otel – Havaalanı, transferleri , yarım günlük panoramik şehir turu, Türkçe rehberlik hizmetleri, seyahat sigortası dahildir. Seyahat çift kişiliktir. Seyahat İstanbul havalimanında başlar ve İstanbul havalimanında biter. İstanbul’a kadar ulaşım, kişisel harcamalar seyahate dahil olmayan masraflar talihlilere aittir. Yurt dışı seyahatleri kdv'den muhaftır.) ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 30.11.2018 tarihli Akşam Gazetesinde duyurulacaktır. 15.12.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 30.12.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya Turkcell abonelerine yöneliktir. Tüm katılımlarda Telefon no, Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile  18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.  İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.  

 

 • Kampanya kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nelerdir?

  22 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında daha önce Upcall’a kayıt olmamış Turkcell hat sahibi kişiler akıllı telefonları üzerinden Upcall uygulamasını ücretsiz indirerek 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Uygulamayı indirme sonrasında kampanya boyunca Upcall ile konu ve resimli arama yapan kullanıcılar her gün için 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Kampanya süresi boyunca en fazla 33 çekiliş hakkı elde edilebilir.

  22 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında daha önce Upcall’a kayıt olmuş Turkcell hat sahibi kişiler uygulama üzerinden yaptıkları her konu ve resimli arama için her gün için 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Daha önce Upcall uygulamasını indirmiş kullanıcılar kampanya süresi boyunca en fazla 32 çekiliş hakkı elde edebilir.

  Kampanya hangi yönlere geçerlidir?

  Turkcell bireysel ve kurumsal kullanıcılar kampanyadan faydalanabilir.

  Kampanya faydalarını ne zaman kullanmaya başlarım? Aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

  Çekiliş sonucu Akşam gazetesinde 30.11.2018 tarihinde ilan edilecektir. Talihliler 07.03.2018-10.03.2018 tarihleri arasında Paris seyahati hakkı kazanacaktır.

  Kampanya her ay yenilenir mi? Yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

  Kampanya 22 Kasım 23:59 da sonlanır.

  Hangi ülkelerde geçerlidir?

  Türkiye numaraları üzerinden Upcall’a kayıt olmuş kişiler kampanyadan yararlanabilir. Kullanıcıların yurtdışında yaptıkları işlemler de geçerlidir.

  • 22 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında akıllı telefonları üzerinden Upcall uygulamasını ücretsiz indirerek telefon bilgileri ile uygulamaya giriş yapan Turkcell hat sahibi aboneler 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Kampanya boyunca Upcall uygulamasıyla konu ve resimli arama yapan Turkcell aboneleri her gün için 1 çekiliş hakkı kazanabilecek. Kullanıcılar en fazla 33 çekiliş hakkı ile elde edeceklerdir.
  • Çekilişle belirlenecek 10 kişiye, çift kişilik 7 Mart tarihli Paris seyahati hediye edilecektir. Kampanyadan Upcall’a yeni gelecek kullanıcılar veya mevcutta Upcall’u kullananlar yararlanabilir.

  • Kampanyadan Turkcell hat sahibi Upcall’a yeni gelen kullanıcılar veya mevcutta Upcall’u kullananlar yararlanabilir.
  • TCKN bazlı fraud,kredi kontrol, sahte evrak, borç kapalı hatlar kampanyadan yararlanamazlar.
  • Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Turkcell Grup Şirketleri ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları, 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

  • 22 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında daha önce Upcall’a kayıt olmamış Turkcell hat sahibi kişiler akıllı telefonları üzerinden Upcall uygulamasını ücretsiz indirerek 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Uygulamayı indirme sonrasında kampanya boyunca Upcall ile konu ve resimli arama yapan kullanıcılar her gün için 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Kampanya süresi boyunca en fazla 33 çekiliş hakkı elde edilebilir.
  • 22 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında daha önce Upcall’a kayıt olmuş Turkcell hat sahibi kişiler uygulama üzerinden yaptıkları her konu ve resimli arama için her gün için 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Daha önce Upcall uygulamasını indirmiş kullanıcılar kampanya süresi boyunca en fazla 32 çekiliş hakkı elde edebilir.

  • Kampanya içeriği Upcall’u indirme, konu ve resimli arama özelliğini kullanmaya yöneliktir. Upcall’u indiren, Upcall özelliklerinden konu ve resimli aramayı kullanan kişiler çekiliş hakkı kazanır.
  • Kampanyadan TCKN bazlı fraud,kredi kontrol, sahte evrak, borç kapalı hatlar kampanyadan yararlanamazlar.

 • Kampanyaya katılım için bir sınır yoktur. Çekiliş sonrasında çekilişle belirlenecek kişi sayısı 10’dur.

 • 07.03.2019-10.03.2019 tarihleri arasında Paris şehrinde 3 gece 4 gündüz 3 yıldızlı otelde oda ve tam kahvaltı konaklama, İstanbul - Paris-İstanbul gidiş- dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti Havaalanı– Otel – Havaalanı, transferleri , yarım günlük panoramik şehir turu, Türkçe rehberlik hizmetleri, seyahat sigortası dahildir. Seyahat çift kişiliktir. Seyahat İstanbul havalimanında başlar ve İstanbul havalimanında biter. İstanbul’a kadar ulaşım, kişisel harcamalar seyahate dahil olmayan masraflar talihlilere aittir. Yurt dışı seyahatleri kdv'den muhaftır.

 • Kazanan katılımcıların seyahat detayında bildirilen uçak, otel masrafları dışında kalan vize vb. masrafları kendi sorumluluğundadır. Kazanan katılımcıların vizesi olmaması veya seyahat tarihine kadar temin edemeyecek olması durumunda Turkcell yedek listeden başka birini gönderme hakkını saklı tutar.

 • Kampanya 22 Kasım Cuma 23:59’da sonlanacaktır. Çekiliş 28.11.2018 tarihinde saat 10:30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 10 asil, 10 yedek olmaz üzere 30.11.2018 tarihinde Akşam Gazetesi’nde ilan edilecektir. Asil talihlilerin son başvuru tarihi 15.12.2018, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 30.12.2018’dir.

 • Türkiye numaraları üzerinden Upcall’a kayıt olmuş kişiler kampanyadan yararlanabilir. Kullanıcıların yurtdışında yaptıkları işlemler de geçerlidir.

 • 22 Kasım 2018 tarihi 23:59’dan sonra kampanyadan yararlanamazsınız.

  • 22 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında daha önce Upcall’a kayıt olmamış Turkcell hat sahibi kişiler akıllı telefonları üzerinden Upcall uygulamasını ücretsiz indirerek 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Uygulamayı indirme sonrasında kampanya boyunca Upcall ile konu ve resimli arama yapan kullanıcılar her gün için 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Kampanya süresi boyunca en fazla 33 çekiliş hakkı elde edilebilir.
  • 22 Ekim-22 Kasım tarihleri arasında daha önce Upcall’a kayıt olmuş Turkcell hat sahibi kişiler uygulama üzerinden yaptıkları her konu ve resimli arama için her gün için 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Daha önce Upcall uygulamasını indirmiş kullanıcılar kampanya süresi boyunca en fazla 32 çekiliş hakkı elde edebilir.

 • Upcall kampanyası iptal gerektirmeyen bir kampanyadır. Kişiler çekilişle seyahate hak kazanmasına rağmen istemediği takdirde seyahat hakkından vazgeçebilir.

Kapat
Yardım ister misiniz?