Daha Fazla Bilgi

Turkcell Fatura ile Turkcell Teklifleri


Bireysel 12 Ay Kontratlı VINN

Paket İçeriği KDV, ÖİV Dahil
Aylık Taksit
Limitinde Durma Özelliği 3G Modem Ön Ödeme

Bireysel Kontratlı VINN
1 GB 19,90 TL +3 TL29,90 TL
4 GB 29,90 TL +3 TL 29,90 TL
8 GB49,90 TL+3 TL29,90 TL
15 GB79,90 TL+3 TL29,90 TL
SINIRSIZ*79,90 TL-29,90 TL


Bireysel 12 Ay Kontratlı SlimVINN

Paket İçeriği KDV, ÖİV Dahil
Aylık Taksit
Limitinde Durma Özelliği 3G Modem Ön Ödeme

Bireysel
Kontratlı
Slim VINN
1 GB 22,90 TL +3 TL 29,90 TL
4 GB 32,90 TL +3 TL 29,90 TL
8 GB 52,90 TL +3 TL 29,90 TL
15 GB82,90 TL+3 TL29,90 TL
SINIRSIZ *82,90 TL-29,90 TL


Bireysel 12 Ay Kontratlı DCVINN

Paket İçeriği KDV, ÖİV Dahil
Aylık Taksit
Limitinde Durma Özelliği 3G Modem Ön Ödeme

Bireysel KontratlıDC VINN
1 GB 36,90 TL +3 TL 29,90 TL
4 GB 46,90 TL +3 TL 29,90 TL
8 GB 66,90 TL +3 TL 29,90 TL
15 GB96,90 TL+3 TL29,90 TL
SINIRSIZ *96,90 TL-29,90 TL


Bireysel 12 Ay Kontratlı VINNWiFi

Paket İçeriği KDV, ÖİV Dahil
Aylık Taksit
Limitinde Durma Özelliği 3G Modem Ön Ödeme
Bireysel Kontratlı VINN WiFi
15 GB
88,90 TL
+3 TL
29,90 TL


Bireysel 12 Ay Kontratlı KamuVINN - GençVINN - DestekVINN - ZincirVINN (Aşımsız paketler)

Paket İçeriği KDV, ÖİV Dahil
Aylık Taksit
Limitinde Durma Özelliği 3G Modem Ön Ödeme

KamuVINN
GençVINN
DestekVINN
ZincirVINN
4 GB29,90 TL--
8 GB49,90 TL--
15 GB79,90 TL--


Bireysel 12 Ay kontratlı EsnafVINN - GündüzVINN ı

Paket içeriğiKDV, ÖİV DahilAylık TaksitLimitinde
Durma Özelliği
3G Modem Ön Ödeme
Gündüz VINN ı**4GB19,90TL+3TL29,90TL


Bireysel 12 Ay kontratlı İllere Özel VINN

Paket içeriğiKDV, ÖİV DahilAylık TaksitLimirinde
Durma Özelliği
3G Modem Ön Ödeme
İllere Özel VINN 4 GB19,90TL+3 TL29,90TL

 • Yeni bir hat açılışı yapıldığında, 40 TL'lik yeni tesis hat ücreti (aylık 3,33 TL) ve 16,30 TL'lik TGM Ruhsat vergisi (aylık 1,36 TL) 12 eşit taksit halinde, 1,36 TL'lik TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya toplam 6,05 TL ilave edilmektedir.
 • 4 GB, 8 GB ve 15 GB’lık tekliflere özel aylık taksit tutarına +3 TL ilave ile limitinde durma özelliği kazandırılmaktadır.
 • KamuVINN, GençVINN, DestekVINN ve ZincirVINN tekliflerinde aylık kotanın doldurulması durumunda erişim hızı bir sonraki paket yükleme dönemine veya JOKER Paket alımına kadar 5 kbps'ye düşürülecektir.
 • Aylık paket bittiğinde kullanılan her 500 MB, 10 TL olarak ücretlendirilecektir. KamuVINN, GençVINN, DestekVINN ve ZincirVINN tekliflerinde paket aşım ücreti bulunmamaktadır.
 • Tüm tekliflerde paket fiyatlarına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Çalışanlara, Esnaflara özel, Gündüz VINN'ı saat 02.00’den, akşam 18.00’e kadar, 3G kapsamı alanında olan noktalarda 3G hızında, erişim hızı en fazla 7,2 Mbps olmak koşuluyla, kullanılabilecek, hız saat 18.00’den sonra 256kbps’a düşürülecek, bu saatten sabah saat 2.00’ye kadar olan kullanımlar, kotadan düşecektir. Kullanım kotası aşıldığında kullanılan her ilave 500 MB için 10 TL ücretlendirme yapılacaktır. Dileyen müşterilerimiz, +3TL ödeyerek, pakete limitinde durma özelliği ekleyebilir. Pakette değişiklik yapılamaz. Kampanyada, Esnaf/Çalışan evrak zorunluluğu yoktur. Detaylar için Esnaf VINN kampanyası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 • Kontrat süresi içerisinde iki defa üst paketlere bir defa da alt paketlere geçilebilir. Bu durumda üst paketlere geçiş için faturaya paket fiyat farkı ilave edilecek, alt paketlere geçişte ise paket fiyat farkı düşülecektir.
 • Fatura dönemi ile hat açılış tarihi aynı aya denk gelmediği durumlarda, gönderilecek ilk faturada 1,36 TL’lik TGM ruhsat ve 1,36 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez uygulanabilir. Bu durumda ilk faturaya 2,72 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.
 • *Sınırsız tekliflerde adil kullanım politikası gereği dönem içi kullanm 15 GB'a ulaştıktan sonra erişim hızı 128 kbps'e, ilave 3,75 GB'lık kullanımdan sonra da 96 kbps'e düşürülecektir. Faturaya ek bir ücret yansımayacaktır.
 • *** YazVINN teklifinde İlk 3 ay boyunca aylık 1 GB limitinde duran internet paketi yerine aynı fiyata 4GB'lık limitinde duran internet paketi yüklenecektir.
 • İllere Özel VINN teklifinden sadece Balıkesir, Bursa, Denizli, Mardin, Samsun ve Trabzon’daki abonelerimiz faydalanabilmektedir.
 • Bireysel Kontratlı VINN teklifinde erişim hızı en fazla 7,2 Mbps'tir.
 • 12 ay kontratlı Bireysel Kontratlı VINN WiFi teklifine katılabilmek için, 12 aydan uzun süreli ve son 6 ay fatura toplamı 150 TL ve üstü olan faturalı bir data veya ses hattı abonesi olunması ön şartı aranmaktadır.
 • Turkcell 3G VINN; bilgisayarınızdan internete Turkcell 3G kapsama alanı dahilinde 3G hızında ulaşmanızı sağlar.
 • Kontratlı 3G VINN Kampanyası'ndan, borçtan kapalı hattı bulunmayan tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Cihazınızı bilgisayarınıza yüklemenizle beraber 3G kapsama alanı dahilinde internete bağlanabilirsiniz.

Kampanya Sözleşmesi için tıklayın.
Anlaşmalı Zincir Mağazalar
 • Sınırsız VINN teklifinde adil kullanım politikası gereği 15 GB sonrasında erişim hızı ilave 3,75 GB kullanıma kadar 128 kbps, devamında ise 96 kbps’e düşer. Dönem sonunda hız normal haline gelir.

  12 Temmuz 2012 tarihinden itibaren 4 GB - 8 GB ve 15 GB'lık VINN tekliflerinden faydalanan aboneler, kullandıkları cihazlar aynı kalacak şekilde sınırsız tekliflere geçiş yapabileceklerdir.
 • Farklı modem modelleri ve internet kotaları ile alınabilen 19,90 TL'lik taksitlerden başlayan kontratlı mobil modem ve internet kampanyasıdır.


 • Faturalı bir Turkcell abonesiyseniz KamuVINN, GençVINN, DestekVINN ve ZincirVINN tekliflerinden birini almak istiyorsanız bu teklifler için aşağıda belirtilen evrakları göstermeniz gerekmektedir.

  Faturalı Turkcell abonelerinden diğer teklifler için herhangi bir belge talep edilmemektedir.

  Eğer Turkcell'li değilseniz, adınıza kayıtlı sabit bir faturayı (elektrik, su, doğalgaz vb) getirmeniz gerekmektedir.
 • KamuVINN teklifi için kamu personel kimliği, GençVINN teklifi için 25 yaş altında olduğunu gösteren kimlik fotokopisi, DestekVINN teklifi için engelli kimliği, ZincirVINN teklifi için ise son bir hafta içinde Turkcell anlaşmalı zincir mağazalardan alınmış bir bilgisayar fatura fotokopisi ibraz edilmelidir.

  Başka bir hattı fatura borcundan dolayı kapatılan ve aynı hat ile kontratlı herhangi bir VINN kampanyası bulunan aboneler bu tekliflerden yararlanamazlar.

 • Kampanyadan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. Hattınız açıldıktan sonra gelen ilk fatura döneminde aylık paket tutarı faturanıza uygulanır.

  3G VINN’ı kullanmak için öncelikle bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir:
  • 3G internet hattınızı, SIM kart yuvasına kılavuzda gösterildiği gibi takın.
  • VINN'ınızı bilgisayarınızın USB bağlantısına takın.
  • Sistem yeni donanımınızı otomatik olarak algılayacak ve yazılımın yüklenmesi için sizden onay isteyecek.
  • Onayı verdiğinizde 1-2 dakika içinde yükleme gerçekleşecek ve masa üstünüzde VINN bağlantı ara yüzü ikonu belirecek.
  • Yazılım ikonuna tıkladığınızda yazılım ara yüzü açılacak.
  • İnternet bağlantınızı başlatmak için "bağlan"ı tıkladığınızda 3G hızında internetin keyfini çıkartabilirsiniz!
 • Kampanyaya imzalı sözleşme ile katılımda ilk faturaya damga vergisi ilave edilecektir.

  Fatura dönemi ile hat açılış tarihi aynı aya denk gelmediği durumlarda gönderilecek ilk faturada 1,36 TL’lik TGM ruhsat ve 1,36 TL’lik TGM kullanım vergileri 2 kez uygulanabilir. Bu durumda ilk faturaya 2,72 TL’lik ek bir tutar ilave edilecektir.

 • Numaranızı değiştirseniz bile kampanyadan yararlanmaya devam edersiniz. Adınıza kayıtlı numaralar arasında kampanya devri yapmanız mümkün olmaz. Aynı T.C. Kimlik numarasıyla Kontratlı KamuVINN Kampanyası’na en fazla 2 kez katılabilirsiniz Kampanyanızı başka şahsa devretmeniz mümkün değildir.

  İletişim hızınız; bulunduğunuz yer, internet trafik yoğunluğu ve erişmek istediğiniz internet ağının bağlantı altyapısı ve yoğunluğu gibi faktörlere bağlı olarak anlık değişkenlik gösterebilir. VINN 3G Modem ile Turkcell 3G kapsama alanı dahilinde internete 3G hızında bağlanabilirsiniz. Turkcell 3G Kapsama alanı dışındayken de VINN'la EDGE hızında internete bağlanabilirsiniz.

  Kampanya kapsamında aldığınız internet paketleri sadece yurt içinde geçerli olur. Yurt dışında kullandığınız internet, Uluslararası Dolaşım Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. İndirdiğiniz ve yüklediğiniz (Download - Upload) veri İnternet paketinizden düşer. İnternet paketlerinin yükleme ve fatura kesim tarihleri değiştirilemez. İnternet paketiniz bittiğinde aynı içerisinde ikinci kez abonelik yaptırmanız mümkün değildir.

  17 Temmuz 2012'den sonra kampanyaya katılan aboneler 8 ve 15 GB'lik paketlere yükseltebilirler.

 • KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek, Online İşlemler’den veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayarak paketinizde kalan internetinizi öğrenebilirsiniz.

 • Paketinizdeki internet bir fatura dönemi için geçerlidir. Kullanmadığınız internet bir sonraki aya devrolmaz.

 • Kampanyalı internet paketleriyle, standart internet paketleri ya da aynı anda iki kampanyalı internet paketini kullanamamaktasınız.

 • Aynı TC Kimlik Numarası ile en fazla iki VINN kampanyasından faydalanabilirsiniz.
 • 3G Modem Cihaz Taksidi, aylık paket ücreti içinde yer alan ve Turkcell’in kampanya kapsamında verdiği telefon için yaptığı ödemeyi takip edebilmesi için oluşturulan yeni bir kalemdir. Kampanya kapsamında ödemeyi taahhüt ettiğiniz aylık paket ücretine hiçbir ek yük getirmemektedir.

 • Cihazı kaybetseniz bile kampanya süresi sonuna kadar, faturanıza kontrat bedeli yansımaya devam edecektir.

 • Hattınızı başka operatöre veya şahsa devrettiğinizde, kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrıldığınızda, hattınız borcundan dolayı kapatıldığında kapmanız ve ona bağlı internet paketiniz iptal olur.

 • Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır.

 • Bu durum faydalandığınız teklife göre değişmektedir. Bazı tekliflerde mevcut paketinizi standart ücreti ile kullanıma devam eder, bazı tekliflerde ise bireysel standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz. Bu durum imzalamış olduğunuz kampanya sözleşmesinde belirtilmiştir.

 • Bir sonraki paket yükleme döneminiz geldiğinde veya JOKER İNTERNET paketi aldığınızda hızınız tekrar eski haline dönecektir.
Sayfayı kaydırın