Foreo Luna 3 Karma Ciltler için Yüz Temizleme ve Yaşlanma Karşıtı Masaj Cihazı

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Karma Ciltler

Hiç Son Dakikada Her Şeyi Değiştiren Bir Karar Verdiğiniz Oldu mu?
Mesai saatlerin sona erdi ve eve gidip dinlenmek için can atıyorsun ama yine de tüm gün yüzünde biriken kir ve mikroplardan arınmadan keyfin yerine gelmeyecektir. LUNA 3 ile yüzündeki kir ve mikroplardan arınmak sadece bir dakikanı alır. Çünkü bugün derinlemesine bir cilt temizliği yapmak, yarın daha temiz bir cilde sahip olmak demek...

Derinlemesine Temizlenmiş Bir Cilt

Ne kadar uzun süre yıkarsan yıka, ellerin yüzünü asla LUNA 3'ün yumuşak silikon ve yüksek teknoloji sonik gücünün etkisi kadar temiz, parlak ve pürüzsüz yapmaz.
Yağlı ciltlerden hassas ciltlere tüm cilt tiplerine ve senin cildine uygun, yani herkes için bir LUNA 3 var.

Karma Ciltler İçin Üretildi

Biz buna "ikisi bir arada" cilt tipi diyoruz. Sizce de biraz daha kafa karıştırıcı değill mi? İki farklı cilt tipinin problemleriyle uğraşmak zorunda kalıyorsun. Mümkün olanın en iyisini yapabilmen için seninle birkaç faydalı fikir ve püf noktası paylaşacağız.
Büyük Gözenekler ve Siyah Noktalar
Büyük gözenekler ve siyah noktalar sanki bir arada hareket ediyormuş gibi görünüyor. Neyse ki, günlük yüz temizliği, nemlendirme ve peeling ile her ikisinden birden kurtulabilirsin. Siyah noktalardan uzak kalmak için gözeneklerini derinlemesine temizleyen LUNA 3'u kullan, böylece gözeneklerinin sıkılaştığını ve küçüldüğünü fark edeceksin!
Akne
Yüzündeki yağlı bölgeler sivilcelenmeye daha müsaittir. Bu yüzden sivilceleri çıkmadan önce önleyebilecek bir rutin en faydalı olanıdır. Gözeneklerini temiz, tıkanmamış ve zararlı bakterilerden arınmış tutmak için cilt bakım rutininin bir parçası olarak karma ciltler için LUNA 3'u kullan. Sivilceler artık canını sıkamayacak.
Yağlı Bölgeler
Yağlı bölgeler, vücudun cildi nemlendirmeye çalıştığı anlarda ortaya çıkar. Cildine biraz destek olursan (kaliteli bir serum ve ya nemlendirici ile), yüzünün eskisi kadar yağ üretmediğini fark edeceksin. Aşırı yağ üreten bölgelerde LUNA 3'ün kalın temas noktalarını kullanabilirsin.
Kuru Bölgeler
Her zaman üstüne basa basa söylediğimiz gibi: cildini bol bol NEMLENDİR. Cilt nemlendirme dostu bir ürüne yatırım yap (hiyalüronik asit, seramidler ve diğer yararlı bileşenler içeren formülleri tercih edin). Bunlarla birlikte, karma ciltler için LUNA 3'ü kullanabilir ve mükemmel sonuçlara ulaşabilirsin.

T-Sonic Mucizesi

Dakikada 8,000 T-Sonic™ titreşim ile en derin gözeneklerdeki kir, yağ, sebum, makyaj kalıntıları ve ölü deriyi temizleyerek derinlemesine bir bakım sunar.

Bir Ömür Tek Başlık

FOREO, LUNA 3'ün ömür boyu kullanım sunacağını ve ek olarak hiç bir parçaya ihtiyacın olmayacağını garanti ediyor.

Daha Uzun ve Yumuşak Silikon Temas Noktaları

LUNA 3'ün başlığı LUNA 2'den sadece %30 büyük değil, ayrıca silikon temas noktaları da %30 daha uzun ve %25 daha yumuşak. Bu da daha geniş yüz bölgesine erişim ve ekstra yumuşaklığın yanı sıra daha temiz ve ipeksi bir cilt temizliği anlamına geliyor.

Özellikler

  • 16 farklı güç seviyesi ile LUNA 3'ün sonik yoğunluğunu arttırabilir ya da azaltabilirsin. Eşsiz cildinize uyumlu bir bakım için güzellik rutinininizi kişiselleştirin.
  • Tek bir şarj ile 650 kullanım olanağı sağlar. USB şarj kablosu ile kolayca şarj edilebilir.
  • Sıkılaştırıcı masaj uygulaması sayesinde cildinizin gergin ve daha genç görünmesini sağlar.
  • Akıllı İsveç Tasarımı - %100 su geçirmezdir. Banyo sırasında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürün Kullanımı

  • LUNA 3'ünüzü Bluetooth ile FOREO uygulamasına bağlayın (ilk kullanımdan önce LUNA 3'ün kilidini açmak için bu işlemin yapılması gerekmektedir.)
  • Yüzünüzü hafifçe ıslatın, en favori temizleme ürününüz LUNA 3'de yer alan uygula ve başlat tuşuna iki kere basın.
  • LUNA 3'ün silikon temas noktalarını yüzünüzde dairesel hareketlerle cihaz otomatik olarak kapanana kadar gezdirin.
  • LUNA 3'ünüzü durulayın, yüzünüzü hafifçe kurulayın ve ardından cilt bakım rutinine devam edin.

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0