Trust 21963 Ziva Gaming Mouse-Mousepad Set

5,0
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hassas İzleme ve İdeal Kesinlik

Trust mouse-mousepad seti hassas izleme ve ideal kesinlik sunar. Oyun faresi ve fare altlığı sayesinde her hamleden en iyi sonuçları almanızı sağlayan set, oyun tutkunlarından tam not alır. 

Altı Adet Duyarlı Düğme

Üründe altı adet duyarlı düğme bulunur. Farklı işlevleri sayesinde oyun oynarken en iyi performansa ulaşmanıza yardım eden Trust mouse-mousepad seti, oyun deneyiminde işlevselliğe önem veren kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alır. 

Arka Aydınlatma Avantajı

Trust Ziva oyun mouse seti, arka aydınlatma özelliğiyle karanlık ortamlarda performansınızın kesintiye uğramasına izin vermez. Mouse tüm hamleleri rahatça kontrol etmenizi mümkün kılarak gelişmiş performans ortaya koyar. 


Hız Seçme Düğmesi

Mouse seti hız seçme düğmesi sayesinde farklı DPI aralıklarında hamleler yapmanıza imkân tanır. Ürün 1000, 1600, 2200 ve 3000 DPI çalışma kapasitesiyle farklı alternatifler sunarak sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. 

Tutarlı Yüzey Yapısı

Sette bulunan mouse altlığı, optimum kesinlik ve esnek hareket kabiliyeti için tutarlı yüzey yapısıyla üretilmiştir. Yüksek kaliteli fare altlığı, Trust Ziva oyuncu faresinin başarılı performansını pekiştirir. 

Sensörlere Uygunluk

Fare altlığı tüm fare hassasiyetlerine ve sensörlerine uygun şekilde çalışır. Altlık, farenin yaptığı hareketleri ve farenin üzerinde yer alan düğmelerin fonksiyonlarını algılamakta zorluk çekmez. 

İdeal Fare Altlığı Boyutu

Trust Ziva setteki fare altlığı, 220 x 300 mm yüzey alanına sahiptir. Altlığın yüzey alanı, oyun oynarken hareketlerinizi kısıtlamaz, tam aksine geniş hamle kabiliyetine sahip olmanızı sağlar. 

Kaymayan Alt Kısım

Oyun severlerin fare altlığı kullanırken karşılaştığı temel sorunlardan biri kaymadır. Mouse hareketleri sırasında altlığın kayması kullanıcıları rahatsız edebilir, performanslarının düşmesine neden olabilir. Trust, mouse-mousepad setteki kaymaz altlık ile bu sorunun önüne geçer. 

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: USB
  • Mouse Tipi: Kablolu oyun faresi
  • DPI Seçenekleri: 1000, 1600, 2200 ve 3000
  • Buton Sayısı: 6
  • Mouse Formu: Sağ el
  • Mouse Altlığı Yüzey Alanı: 220 x 300 mm
  • Uyumlu Oyun Konsolları: PS4, Xbox One
  • Uyumlu Cihazlar: PC, laptop, oyun konsolları
  • Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows, macOS (Intel işlemcili), Chrome OS
  • Aydınlatma: Var

Genel Özellikler

Buton Sayısı
6
DPI
3000 DPI

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0