Piranha 7635 Kablolu Gaming Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Mükemmel Bir Deneyim

Oyun oynamak için özel olarak tasarlanmış Piranha 7635 oyuncu mouse modelin sunduğu avantajlar sayesinde oyunlarda arzu ettiğiniz şekilde en iyi sonucu alabilirsiniz. Piranha mouse size mükemmel bir oyun deneyimi yaşatarak oyun esnasında sizi yarı yolda bırakmaz.

Kalitesiyle Dikkat Çekici

Fareden kaynaklanabilecek belirsizlikleri Piranha oyuncu mouse ile asla yaşamazsınız. Sağladığı akıcılıkla Piranha mouse ekranda en doğru tercihi yapmanızı sağlar ve kalitesiyle öne çıkar.

Kusursuz Bir Kullanım Deneyimi

Piranha oyun mouse modelinin ayrıcalıklı tasarımı ile kusursuz bir performansa hazır olun. Oyunlarda mouse ile işlem önceliği kazanarak profesyonel bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Piranha oyuncu mouse, kullanıcısına performansıyla kusursuz bir kullanım deneyimi yaşatır.

Kendi Klasmanında En İyisi

Yenilikçi teknik detaylarla güçlendirilmiş Piranha oyuncu mouse sahip olduğu optik özellikleriyle zemin üstünde size akıcı bir deneyim yaşatır. Kullanıcılarından beğeni toplayan Piranha oyun mouse kendi klasmanındaki ürünlerden daima bir öndedir.

Tasarımıyla Benzersiz

Benzersiz bir tasarıma sahip Piranha oyuncu mouse ile harikalar yaratarak oyunlarda her zaman daha önde olabilirsiniz. Kusursuz bir stile sahip oyuncu faresi oyuncuların tarzına uyumlu tasarımıyla dikkat çeker.

Oyun İçin Özel Olarak Tasarlandı

Piranha oyuncu mouse, oyunlarda tüm ayrıntılara hakim olmanızı ve en doğru kararları almanızı sağlar. Oyunda Piranha mouse ile rakipleri geride bırakarak en mükemmel sonuca farenin sağladığı konforla ulaşabilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: USB 2.0
  • Kablo Uzunluğu: 150 cm
  • Ağırlık: 130 gr
  • Boyutu: 13 cm x 8.5 cm x 4 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.