Lunatic Hawk 6400 DPI RGB Oyuncu Mouse + Lunatic Oyuncu Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Oyunculara Özel Tasarlanan Mouse ve Pad Seti

Lunatic Hawk oyuncu mouse ve Lunatic mousepad ikilisinden meydana gelen bu set, en rekabetçi oyunlarda dahi konforlu, hızlı, kesintisiz ve rekabetçi bir oyun deneyimi sunar.

Rekabetçi Oyunlarda Yüksek DPI Performansı

Maksimum 6400 DPI değeri ile dikkat çeken Lunatic Hawk oyuncu mouse, FPS, Triple A ve tournament tarzı rekabetçi oyunlarda mouse ile kontrol edilen tüm tepkileri kesintisiz olarak gerçekleştirmenizi sağlar. Oyun içinde büyük bir avantaj sağlayan bu fonksiyon sayesinde rakiplerinize tam zamanında tepki verebilirsiniz.

Sürükleyici Bir Atmosfer Oluşturan RGB Aydınlatma

RGB LED aydınlatma özelliği ile bir oyuncu mouse’undan beklenen her şeyi fazlasıyla sağlayan Lunatic Hawk, kullanıcı dostu RGB ayarları ile dikkat çeker. Tek dokunuş ile açıp kapatabileceğiniz RGB, hazır modlar ve aydınlatma seviyesini belirleme gibi seçenekler ile kişiselleştirme avantajı sunar.

Ayrıcalıklı Bir Kullanım Sunan Mouse Butonları

Benzerlerinin aksine 10 farklı butonun yer aldığı Lunatic Hawk oyuncu mouse, makro program aracılığı ile tüm butonlara dilediğiniz kısayolu veya oyun içi komutu atama ayrıcalığı sunar. Bu sayede oyun içinde veya oyun dışında son derece pratik bir kullanım gerçekleşir.

Uzun Oyun Seanslarına Özel Yüksek Tıklama Ömrü

30 milyon tıklama ömrü ile her gün düzenli olarak oyun oynayan kullanıcılara bile uzun yıllar kesintisiz kullanım vadeder. Bu özelliği ile Lunatic Hawk oyuncu mouse’unu oldukça uzun bir süre kullanabilir, yüksek performansı sayesinde ayrıcalıklı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kauçuk Tabanlı Kaymaz Mousepad

Oluklu yapıya sahip olan kauçuk tabanı sayesinde konumlandırıldığı yüzeye sabitlenen Lunatic oyuncu mousepad hem mouse hareketlerini hızlandırır hem de mouse kullanımını daha konforlu bir hale getirir. Şık görünümü ile oyun atmosferini destekleyen mousepad, ayrıca uzun kullanım ömrü ile avantajlı bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

 • Kullanım Amacı: Oyun / E-Spor
 • Bağlantı Şekli: Kablolu
 • Mouse Algılayıcı Tipi: Lazer
 • Mouse Formu: Sağ El
 • Mouse Hassasiyeti: max. 6400 DPI
 • Mouse Yenileme Hızı: 1000 Hz
 • Konnektör Türü: USB
 • Mouse Tuş Sayısı: 10
 • Tıklama Ömrü: 30 milyon
 • Kablo Uzunluğu: 180 cm
 • Mouse Kablo Özelliği: Hasır Kablo
 • RGB: Var
 • Makro Program: Var
 • Mousepad Ölçüleri: 40x30 cm

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.