Logitech TKZ Series Oyuncu 40x30 cm Kaymaz Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Performans Sunan Yüzey

Logitech kalitesini sonuna kadar yaşatan TKZ Series mouse pad modeli, pürüzsüz yüzeyi sayesinde üstün performans sunar. Mouse hareketlerini kolay şekilde algılayan yüzey, keyifli bir deneyim yaşatır.

İstenmeyen Hareketlerin Önüne Geçen Taban

Farklı yüzeylere kolaylıkla uyum sağlayan ürün, kaydırmaz kauçuk tabanıyla beklentileri sonuna kadar karşılamayı başarır. İstenmeyen kaymaların ve hareketlerin önüne geçen taban, kauçuk malzemelerden imal edilmiştir.

Hareket Özgürlüğü Sunan Geniş Yapı

Mouseu özgürce hareket ettirebilmeniz için ideal genişlik ölçüsüne sahiptir. 40 x 30 cm ölçülerinde tasarlanan model, konforlu ve güvenli bir deneyim yaşatarak rahat hareket etmenize sonuna kadar fırsat tanır.

Modern ve Sade Tasarım Çizgileri

Sade ve düz bir tasarıma sahip olan model, siyah renkli yapısıyla bir adım öne çıkar. Son derece etkileyici duruşu ile modern bir deneyim sunar. Bilgisayar alanlarına şık ve minimal bir dokunuş yapmak için mouse pad modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

Sık Dokuma Kumaş ile Mouse Kontrolü Elinizde

Mouse hareketlerini algılama konusunda son derece verimli sonuçlar sunan ürün, sık dokuma kumaş yapısına sahiptir. Kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına cevap veren ürün, hassas mouse kontrolü noktasında tam not almayı başarır.

Konforlu ve Sorunsuz Oyun Deneyimi

Oyuncuların istek ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen model, en küçük mouse hareketlerini bile iletir. Adrenalin dolu anlarda mouse takılması gibi problemlerin önüne geçerek oyun deneyiminizin keyfini kolaylıkla bir üst basamağa taşır.

Bilek Desteği ile Yüksek Rahatlık

Mouse pad ideal kalınlık ölçüsü ile dikkatleri üzerine çeker. Hafif bir yükselti sunarak bilek bölgesinin desteklenmesine yardımcı olan ürün, sağlıklı ve güvenli kullanım olanağı sağlar.

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Malzeme Yapısı

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen kaliteli malzemelerden imal edilen ürün, dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre boyunca size eşlik eder. Yıpranma ve yırtılma gibi durumlara karşı dirençli olan tasarım, formunu koruma özelliğine de sahiptir.

Özellikler

  • Marka: Logitech
  • Model: Tkz Series
  • Kullanım Amacı: Oyuncu Mouse Pad
  • Taban Yapısı: Kaydırmaz Kauçuk Yapı
  • Ölçü: 40 x 30 cm
  • Özellik: Pürüzsüz Yüzey Dokusu

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.