Logitech Tkz Series Dikdörtgen 40x30 cm Kaymaz Oyuncu Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

TEKZA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ-141505

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Oyunlar için Etkileyici Performans

Fare altlığının çok aşırı kaygan olmayan tabanı fare kontrollerinin hassaslığı için size ideal sürtünmeyi sunarak hedefleri tam isabetle vurmanızı sağlar.

Hassasiyet için Özel Tasarım

Kaydırmaz tabanı ile farenin optik sensörleri için iyileştirilmiş pürüzsüz kumaşıyla fare altlığı fare hareketlerinizdeki belirsizlikleri engeller.

Dayanıklı ve Sağlam Yapı

Logitech Tkz Series dikdörtgen kaymaz oyuncu fare altlığının özel kumaşı sayesinde aşınmaya ve bozulmaya karşı oldukça sağlam ürün uzun yıllar boyunca kullanımlarınızda size eşlik edebilir.

Ergonomik Tasarım

Kaymayı engelleyen tabanı ile kullanımlarınızda ani hareketlerin oyun oynamanızı engellememesi için özel olarak tasarlanmış fare altlığı ergonomik bir kullanım imkânı sunar. 

Şık Tasarım

Oyuncuların tarzını yansıtabilecek şık bir tasarımı bulunan fare altlığı ile oyunlarda ve diğer amaçlı kullanımlarınızda yüksek performans alabilirsiniz.

Boyutlarıyla Kullanışlı

40 cm x 30 cm boyut ölçülerine sahip fare altlığı oyun oynarken size ideal alanı sağlar. Son derece elverişli boyutu sayesinde fareyi etkili bir şekilde kullanabilme imkânına sahip olabilirsiniz.

Kolay Taşınabilme İmkânı

Notebook çantasında kolaylıkla taşınabilen fare altlığı masaüstü kullanımlarınızda da size konfor kazandırır.

Genel Özellikler

  • Tasarım: Dikdörtgen
  • Boyut: 40 cm x 30 cm
  • Özellik: Kaymaz Materyal
  • Türü: Desenli Oyuncu Mousepad

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.