HyperX Pulsefire Surge HX-MC002B Oyuncu Mouse

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

ELOY ELEKTRONİK OYUNLAR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Üstün Hassasiyet ve Mükemmel Dayanıklılık

16000 DPI’ye kadar hassasiyete sahip HyperX Pulsefire Surge HX-MC002B Oyuncu Mouse sayesinde oldukça hızlı bir şekilde kullanım yapma olanağı elde edersiniz. Bu sayede tüm hareketlerinizi algılayarak sizi yavaşlatmaz. Aynı zamanda 800 – 4000 DPI arası ayarlama yapabilirsiniz.50 milyon tıklama ömrü sayesinde HyperX Pulsefire Surge HX-MC002B Oyuncu Mouse ile oldukça uzun ömürlü bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Bu sayede özellikle en heyecanlı oyunlarda size güç ve avantaj sağlar. Aynı zamanda son derece güvenli bir seçenektir.

Programlanabilir Düğmeler ve Dayanıklı Kablo

Dosyalara, uygulamalara hızlıca erişebilir ve kısa süre içinde işinizi halledebilirsiniz. HyperX Pulsefire Surge HX-MC002B Oyuncu Mouse'unun örgülü esnek kablosu sayesinde oldukça uzun ömürlü kullanım yapabilirsiniz. Bu sayede hem daha kolay hareket ettirilebilir hem de güvenli bir seçenektir.

Aydınlatmalı Tasarım ve Rahat Hareket

360 RGB efektleri sayesinde HyperX Pulsefire Surge HX-MC002B Oyuncu Mouse’yi kişiselleştirebilirsiniz. Bu sayede oyun heyecanınızı daha da artırabilir veya oyun alanınıza mükemmel bir hava katabilirsiniz.Büyük kızakları sayesinde HyperX Pulsefire Surge HX-MC002B Oyuncu Mouse daha rahat bir şekilde hareket ettirilebilir. Bu sayede yaptığınız tüm hareketleri maksimum derecede algılayarak size kolaylık sağlar.

Özellikler

  • Bağlantı Tipi : Kablolu
  • Mouse Tipi : Optik
  • Scroll : Var
  • Buton Sayısı : 6
  • Model : HX-MC002B
  • Bağlantı Ara yüzü : USB
  • Oyuncu : Var
  • DPI : 16000

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.