Logitech G403 Gaming Mouse 65536

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Logitech Kablolu Oyuncu Mouseu

G403 gaming mouse, uzun süreli kullanımda bile oyun boyunca yeterli konforu sunmak için yapılmıştır. Bu oyuncu mouseu ergonomik bir tasarıma sahiptir ve yalnızca 87 gram ağırlığındadır. Sol ve sağdaki kauçuk tutma yerleri size kontrol sağlar.

8 Kata Kadar Daha Hızlı

Gaming mouse, oyun oynamak için gereken hız, doğruluk ve dayanıklılık için üretilmiştir. 1 ms'lik yanıt süresiyle G403, normal mouselardan 8 kata kadar daha hızlıdır. Bu da size anında yanıt süresi ile üstün performans sağlar.

Yüksek Performans Sağlayan Oyun Sensörü

Mouse, dünyanın her yerindeki profesyonel eSpor ekibinde kullanılan, dünyadaki mouselar için en gelişmiş oyun sensörüyle donatılmıştır. Bu sensör ile olağanüstü doğruluk ve tutarlılık, daha hızlı yanıt ve daha hassas hedefleme sunar.

10 g Ağırlığında Çıkarılabilir Ağırlık

Logitech G403, mouseun ağırlığını istediğiniz gibi ayarlayabilmeniz için isteğe bağlı 10 g çıkarılabilir ağırlıkla birlikte gelir. 16,8 milyona kadar renkten ve farklı parlaklık düzeylerinden oluşan bir palet arasından seçim yapabilir ve bunları favori takımınıza, kişisel tarzınıza, sisteminize veya ortamınıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
G403 GAMING MOUSE
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ONLINE
Henüz yorum yok