HyperX Cloud II KHX-HSCP-GM Oyuncu Kulaklık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

HyperX Cloud

Çok yönlü Cloud kulaklık ailesi, sistemi, oyun tarzı ve kişisel tarzı ne olursa olsun herkesin oyun ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. İster PC'niz için sanal 7.1 surround sese sahip bir kulaklık isterse konsol ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış bir stereo kurulum arıyor olun, sizin için mutlaka bir Cloud mevcut. Tüm Cloud modelleri, HyperX™ imzalı hafızalı köpük ile ödüllü konfor sunarak, oyunlarınızda daha uzun süre önde olmanızı sağlamak üzere tasarlandı. 53 mm sürücüler, kristal berraklığında hassas ses sunar ve kapalı kulak kapakları sizi tamamen oyunun içine almak için dışarıdan gelen gürültüleri ortadan kaldırır. Dayanıklı bir alüminyum çerçeve takviyesine sahip Cloud ürün yelpazesindeki tüm kulaklıklar, günlük oyunlardaki zorlu koşullara dayanmak üzere tasarlandı. Cloud’un çıkarılabilir gürültü önleyici mikrofonu, sesinizin her zaman yüksek ve net bir şekilde duyulmasını sağlayacaktır. 

Sınıfının En İyisi

Beklentilerinizi en kusursuz şekilde ortaya koyan teknolojisi oyun sırasında her detaya hakim olmanıza yardımcı olarak sizi asla yarı yolda bırakmaz. Kusursuz kalitesi ile her sesi en gerçekçi şekilde algılayabilirsiniz.
Mükemmel bir performans sunan üstün özellikleri tüm kullanıcı tipleri için ayrıcalık yaratır. Daima en profesyonel ses kalitesini algılamanın keyfini çıkarabilir ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir performans yakalayabilirsiniz.

Ayrıcalık Sunar

Daima mükemmel bir deneyim sunan oyuncu kulaklığı kafa çağına uygun bir biçimde kolayca ayarlanabilir. Kaliteli bir performans yaratan sistem özellikleri son derece dayanıklı malzemeler ile tasarlanarak profesyonel bir hizmet oluşturur.

Sanal Surround 7.1  Ses

Sanal Surround 7.1  Ses size rekabet avantajı sunan yüksek bir ses hassasiyeti seviyesi sunar.

Özellikler

  • Bağlantı : Kablolu
  • Gürültü Önleme : Yok
  • Kablo Uzunluğu : 1 m
  • Kulaklık Modeli : Kula üstü Tam Boy
  • Kullanım Alanı : Bilgisayar, Oyun
  • Kullanım Tipi : Kulak üstü
  • Mikrofon : Var


Genel Özellikler

Kulaklık Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon
Var

Bağlantı Arayüzleri

Bağlantı Tipi
Kablolu

Henüz yorum yok