Kodak Pixpro AZ421 / 16 MP 42x Zoom Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Detayları Görme Avantajı Sunan 3 inç LCD Ekran

Fotoğraf çekerken veya video kaydederken tüm detayları görebilmenizi sağlayan 3 inç LCD ekran sayesinde çekim sonrasında fotoğraflarınızı görüntüleyebilir, videoları oynatabilir ve düzenleme yapabilirsiniz. 

Geniş Açılı Lens ve 16 MP Yakın Çekim Avantajı

24 mm geniş açılı lens, daha geniş bir açı ile fotoğraf çekme ve video kaydetme avantajı sunar. Kodak fotoğraf makinesinin sahip olduğu 16 MP kamera ise ekstra net yakın çekim olanağı tanır.

Yüksek Kaliteli Fotoğraf ve Video Kaydı

30 FPS yenileme hızı ile 1280x720p, 640x480p ve 320x240p video kaydı yapabileceğiniz makine ile ayrıca 4608x3456p - 10MP, 3648x2736p - 5MP, 2592x1944p - 3 MP çözünürlük seçenekleri ile fotoğraf çekebilirsiniz. 

42x Ultra Uzun Zoom Objektifi 

42x optik zoom fonksiyonu ile uzaktan çekim yapsanız bile sahnenin tam içindeymiş gibi fotoğraflar çekebilir, uzaktan da tüm ince detayları görüntüleyebilirsiniz. 4x dijital zoom ve 168x birleşik zoom fonksiyonları da bulunan makine sayesinde eşsiz çekimler yapabilirsiniz.

Optik Görüntü Sabitleme Fonksiyonu

Optik görüntü sabitleme özelliğine sahip olan uzun zoomlu objektif sayesinde elleriniz titrese bile fotoğraf ve videoları net kaydedersiniz. Ayrıca fotoğrafçılık faaliyetlerinizi keyifli bir hale getirecek olan kullanıcı dostu ayarlar sayesinde fotoğraf ve videoları dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Otomatik Beyaz Denge Kontrolü

Otomatik odaklanmanın yanı sıra, otomatik beyaz denge kontrolü sayesinde gün ışığı, bulutlu, CWF, floresan ve ampul modlarında ışık ayarını otomatik olarak gerçekleştirir. Ayrıca 1900K ile 10.000K arası renk sıcaklığı ayarı sunar.

Zengin Çekim Modları

Fotoğrafta JPEG, videoda ise MOV formatında kayıt yapan cihaz, otomatik, yüz güzelleştirici, panorama, film, ASCN ve CS gibi farklı çekim modları ile eşsiz anlar yakalamanıza olanak tanır. Nesne izleme ve yüz algılama fonksiyonlarının yanı sıra, yapay zekalı pozlama ölçüm yöntemi ile profesyonel çekimler yapmanızı sağlar.

Şarj Edilebilir Pil Avantajı

Dahili 1100 mAh kapasiteye sahip olan şarj edilebilir lityum-iyon sayesinde 200 adet fotoğraf çekebilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Ekran Türü: LCD
  • Ekran Boyutu: 3,0 inç
  • Çözünürlük: 16.44 MP - Efektif 16.15 MP
  • Video Çözünürlüğü: HD
  • Video Kayıt Formatı: MOV
  • Video Sıkıştırma Biçimi: H.264
  • Optik Zoom: 42x
  • Video Kayıt Çözünürlüğü: 720P
  • Görüntü İşlemcisi: CCD
  • Hafıza Kartı: SD

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.