Kodak AZ421B 42x Zoom Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Fotoğraf Çekmeyi Tutku Haline Getirenlere

Kodak AZ421B/42x zoom fotoğraf makinesi mükemmel performansı ile fotoğraf çekmeyi tutku haline getiren kullanıcıların ilgisini çeker.  Kullanıcı dostu ayarları sayesinde  nesle izleme, otomatik sahne ve düzeltme sonrası gibi özellikleri ile artık fotoğrafçılık oldukça kolay hale gelir. 

Fotoğraflarınızı Tam 42 Kat Yakınlaştırın

Kodak AZ421B/42x zoom fotoğraf makinesi ile çekimler artık çok daha keyiflidir. 42x zoom özelliği ile fotoğraflarınızı dilediğiniz kadar yakınlaştırır, hayatınıza yepyeni renkler katarsınız. Aynı zamanda 16 MP yakın çekim ve panoramik çekim olanağı da bulunur.

Capcanlı Videolarla Anı Biriktirin

720p HD video kalitesi ile video çekimleriniz hiç olmadığı kadar net görünür. Ailenizle veya dostlarınızla olan neşeli dakikaları sizin için en iyi şekilde kaydeder.

Geniş Açı Lens ile Daha İyi Görüş Açısı

Kodak AZ421B/42x zoom fotoğraf makinesinde bulunan 24 mm geniş açı lens ile artık çekimlerinizin görüş açısı daha iyi ve odak noktanız daha belirgindir. En iyi çekimleri keyifle yapmak AZ421B ile oldukça kolay bir hal alır.

Çekimleriniz En Net Hali ile LCD Ekranınızda

Kodak AZ421B/42x fotoğraf makinesi 3.0 inç LCD ekranı ile yapılan çekimlerin en iyi şekilde takip edilmesine yardımcı olur. Çekim sonrası fotoğraf ve videolarınızı yeniden gözden geçirip detaylı inceleme yapılmasına yardımcı olur. Böylece zamandan tasarruf sağlar.

Otomatik Görüntü Sabitleme 

 Otomatik görüntü sabitleme özelliği sayesinde bulanık fotoğraflarla karşılaşmadan oldukça keskin hatlı çekim sonuçları almanızı sağlar. 

Şarj Edilebilir Pil

Kodak AZ421B/42x fotoğraf makinesi, şarj edilebilir li-ion pili sayesinde sürekli pil ihtiyacına son verir. Şarj edildikten sonra dilediğiniz zaman kullanım olanağı tanır.

Şık Renk Seçenekleri 

Kodak AZ421B/42x kırmızı ve beyaz renk seçenekleri sayesinde dış görünüşünde de bir albeni barındırır. 

Özellikler

  • 42x Optik Zoom Objektif
  • 24mm Geniş Açı
  • 16 Megapiksel Sensör
  • 3 inç LCD
  • 720p HD Video
  • Optik Görüntü Sabitleme (OIS)
  • Li-Ion Pil

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.