Kodak FZ201R 20x Zoom Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Pixpro FZ201 ile Daha Fazla Zoom 

20x optik zoom özelliği ile donatılan Kodak Pixpro FZ201 dijital fotoğraf makinesi, kendinizi aksiyonun içinde hissetmenizi sağlayan yakınlaştırma deneyimine imza atar. Tek tuşla HD video çekimi, pürüzsüz tasarım ve kolay ulaşılabilir düğmeler ile kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkaran Pixpro, tüm ışık koşullarında kullanıma uygundur.

Kompakt Tasarımıyla İdeal Yol Arkadaşı

Seyahatinizin hiçbir ayrıntısını kaçırmamanız için özel olarak tasarlanan cihaz, kompakt tasarımıyla fazla yer kaplamaz. Model, 16 MP çözünürlük değeriyle tüm detayları görünebilir kılar. 

Daha Geniş Açı  

Pixpro FZ201R, 25 mm geniş açılı lens ile daha geniş bir fotoğraf karesi elde etmenizi sağlar. Tüm görüntüyü kadraja sığdırmanıza imkân tanıyan ürün ile size sadece görüntüye odaklanmak kalır. 

Her Şeyi Görün  

Modelin 3 inç büyüklüğündeki LCD ekranı fotoğraf veya videolarınızı çekimden önce ve çekim esnasında detaylı biçimde görüntülemenize aracılık eder. Çekimleriniz daima tam da planladığınız gibi kaydedilir. 

HD Video Çekimi

Fotoğraftan fazlasını çekmek isteyenleri unutmayan makine, 720p HD video çekme özelliğine sahiptir. Kesintisiz ve net video çekim performansı ortaya koyan cihaz, tüm detayları en ince ayrıntısına kadar kaydedebilmeniz için geliştirilir.  

Pixpro FZ201R ile Profesyonel Çekimler

Kodak   FZ201R 20’ye yakın çekim modu ile profesyonel kalitede görüntüler yakalamanızı mümkün kılar. Pixpro  FZ201R sayesinde, gece veya gündüz fark etmeksizin, her ışık ve hava koşulunda eşsiz fotoğraflar çekebilir, anı ölümsüzleştirebilirsiniz. 

Kusursuz Portre Fotoğrafları 

Ürün, en iyi portre fotoğraflarını çekmenizi destekleyen özelliklerle donatılır. Otomatik görüntü sabitleme, gülümseme, göz kırpma ve yüz algılama özellikleri, kırmızı göz kaldırma ve yüksek dinamik aralık (HDR) ile bir araya geldiğinde optimum seviyede pozlanmış portre çekimi ortaya çıkar. 

Kolay Anlaşılabilir Ekran Tasarımı

Fotoğraf makinesi yüksek hassasiyetli LCD monitör üzerinden kolaylıkla kontrol edilebilir. Çekim modundan netlik ayarına, rötuştan odaklamaya varana kadar tüm ayarlar LCD ekran üzerinden etkinleştirilebilir.  

Teknik Özellikler 

 • Boyut: 69,6 x 38,3 x 109,7 (Y x D x G)
 • Sensör Tipi: CCD
 • Piksel: 16,44 MP Gerçek, 16.15 MP Etkili
 • Görüntü Sabitleme: Dijital
 • ISO Hassasiyeti: 80/100/200/400/800/1600, otomatik
 • Deklanşör Hızı: 1/2000 – 4 saniye
 • Kayıt Modu: HD Video-1280 x 720 (30/15 fps), 640 x 480 (30 fps)
 • Batarya: Li-ion pil
 • En Boy Oranı: 16:9, 4:3, 3:2
 • Odak Aralığı Geniş: 1,97 inç Sonsuz / 60 cm Sonsuz
 • Odak Aralığı Telefoto: 3,28 inç Sonsuz / 1 m Sonsuz
 • Ses Kaydı: Dahili Mikrofon 
 • Ekran Teknolojisi: LCD
 • Kayıt Medya: Dahili Bellek 8 MB, SD SDHC Kart 32 GB’a Kadar
 • Bağlantı: AV, USB 2.0

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.