Instax Mini 11 Fotoğraf Makinesi - Çanta - 10lu Film

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Hediye Seti ile Makinenizi Hemen Kullanmaya Başlayın

Setin içerisinde bulunan Mini 11’in çantasıyla makineyi gideceğiniz her noktaya korunaklı ve kolay biçimde taşıyabilirsiniz. Çantanın tasarımı sayesinde makineyi çantadan çıkarmanıza gerek kalmıyor ve fotoğraf çekebilirsiniz. Ek olarak setin içerisinde bulunan 10lu film ile hemen makinenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Otomatik Işık Ayarıyla ve Muhteşem Flaşıyla Fotoğraflarınız Daha Canlı

Instax mini 11’in ışık sensörü çekim yaparken çevredeki ışığı otomatik algılıyor ve deklanşörün hızı bu şekilde ayarlanıyor. Otomatik ışık ayarı yapan sensör ve yüksek performansa sahip flaş sayesinde canlılık fotoğraflara eşit olarak dağılabiliyor. Flaşın ışığı yalnızca yakın mesafeleri değil arka planın da aydınlanmasını sağlıyor. Böylece karanlık ortamlarda bile artık daha canlı ve yüksek performanslı çekimler yakalayabilirsiniz.

Selfie ve Makro-Yakın Çekim Yapabilmek için Lensi Çekmeniz Yeterli

Instax mini 11’in selfie modu ile pratik bir şekilde mükemmel selfie yakalayabilme imkânı yakalıyorsunuz. Üstelik selfie modu makro-yakın çekim yapabilmenize olanak tanıyor. Kısa mesafeden selfie çekimleri için oldukça canlı ve net yakın görüntü elde edebilirsiniz. Yalnızca tek bir hareketle selfie çekim lensini öne çekmeniz yeterli oluyor.

Artık Instax Mini 11’in Şık Renk Tasarımları Çok Dikkat Çekici

Instax Mini 11 herkesin favori rengi farklı olduğu için bundan yola çıkılarak siyah, lila, mavi ve beyaz olarak yeni 4 şık rengiyle kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Makinenin ilgi çeken tasarım özelliklerinden olan objektifin üstündeki şeffaf bölüm oldukça dikkat çekiyor. Fotoğraf makinesinin yuvarlak hatlardaki ince ve hafif tasarımı büyük beğeni topluyor. Tüm bu özellikleriyle makine kullanımı daha da kolaylaşıyor ve şık bir hal alıyor.

Kullanışlı Aksesuarlar 

Kutu içinde elmas görünümünde ve fosforlu olarak 2 deklanşör bulunuyor. Bu aksesuarlar makinenin kullanımını kolaylaştırıyor. Pakette ayrıca makine ile aynı renkte bir el askısı da yer alıyor.

Kolaylıkla Harika Çekimler Yapın

Instax mini 11’in kolaylıkla kullanılabilmesi sayesinde mükemmel çekimler için engel bulunmuyor. Fotoğrafların çok canlı bir şekilde yazdırılabilmesi için yapman gereken sadece makine ile en ideal anı yakalamak. Fotoğraf makinesi ile harika ve oldukça canlı çekimler yapabiliyorsunuz.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 107.6 x 121.2 x 67.3 mm
  • Ağırlık: 293 gram
  •  Pil Tipi : 2 AA pil gerekiyor
  • Kutu İçerisindeki Aksesuar Adedi: 8 Adet

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.