GP E211 USB AA-AAA 2x800 mAh AAA 2'li Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

DNP DISCOUNT NET ELEKTRONİK PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ-141366

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Yeni Nesil Şarj Cihazı

Yeni nesil şarj edilebilen pillerle beraber satılan şarj kitinin kullanımı çok kolaydır. Pilleri çocukların açamayacağı şekilde özel olarak paketlenir. Evde güvenle tutabileceğiniz özelliklerde bir üründür.

Yüksek ve Kaliteli Performans

Şarj kiti sayesinde pillerinizi bittikçe yeniden doldurup kullanabilirsiniz. Bu sayede kesintisiz olarak cihaz kullanımlarınıza devam edersiniz. Şarj sırasında minimum düzeyde elektrik kullanımı yaptığı için avantajlı bir ürün olarak ön plana çıkar.

Tasarruflu Kullanım Avantajı

Pilleri şarj ettikçe potansiyelleri artar ve bir yıl kullanıldıktan bile sonra kapasitesinin %80’ini korur. Şarj edilebilir piller sayesinde ortalama 2000 TL tasarruf yapmanızı sağlar.

Elektronik Cihazlarla Uyumlu

Dijital kamera, dijital fotoğraf makinesi, MP3 çalar, elektronik oyun konsolu, elektronik sözlük ve daha birçok cihazda kullanılabilen pillerin şarjı için tercih edilir.

Dayanıklı ve Özel Tasarım

Yüksek enerji kapasitesine sahip olarak üretilen cihazı tüm elektronik aletlerde güvenli ve sorunsuz kullanabilirsiniz. Ayrıca şarj kiti, dayanıklı ve sağlam yapısıyla dikkat çekici bir üründür.

Uzun Süreli Kullanım İmkanı

Şarj kitinin sağlam olarak üretilmesi sonucu uzun yıllar pillerinizi şarj etmek için kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Kiti

Küçük ve kompakt tasarımı sayesinde her yere yanınızda taşıyabilirsiniz. Enerji ihtiyacınızı karşılayarak elektrik kullanımınızı düşürmenize yardımcı olur.

Fonksiyonel Kullanım Şansı

Hem fonksiyonel hem de konfor sunan yapısıyla ileri teknoloji ürünüdür.

Teknik Özellikler

  • Model : E211
  • Şarj Edilebilen Pil Sayısı: 2
  • Pil Türü: Ni-Mh
  • Performans Düzeyi: 2600mAh
  • Uyumlu Olduğu Cihazlar: Dijital kamera, oyun konsolu, MP3 çalar, fotoğraf makinası ve daha birçok elektronik cihaz.

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.