Kodak Fotoğraf Kağıdı 230 gr 15X21 cm 100 Adet

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Kodak Fotoğraf Kâğıdı

Parlak ve üstün kaliteye sahip 100 adet fotoğraf kâğıdının her birine fotoğraflarınızı basarak onları ömür boyu saklayabilirsiniz. Kâğıtların dayanıklı dokusu sayesinde fotoğraflarınızı, normalden çok daha uzun süre ve deforme olmaksızın korunmasını sağlayabilirsiniz.A5 Kâğıt Boyutu ile Muhteşem Baskılar

15 x 21 cm’lik A5 boyutunda kâğıtlar ile fotoğraflarınızı, albümlerinize rahatlıkla yerleştirebilir veya evinizin bir köşesine, panoya konumlandırmayı da tercih edebilirsiniz.

Optimum Kaliteli ve Dayanıklı Doku

230 gram fotoğraf kâğıdı içeriği sayesinde baskıya dair hem gereksinimleri hem de güvenirliği karşılar. Kâğıtların ağırlığı ve dayanıklı dokusu, uzun süre üstün kalitesini korumasına yardımcı olur.

Minimum Deformasyon ile Uzun Ömür

300 mikron kâğıt kalınlığı ile yırtılma, katlanma gibi deformasyonlara karşı uzun yıllar boyunca güvenilir bir dayanıklılık gösterir. Bu sayede fotoğraflarınız, her zaman ilk günkü kalitesini başarıyla korur.

Instant Dry (Hızlı Kuruma) Teknolojisi

Hızlı kuruma teknolojisi sayesinde fotoğraflarınızın baskısını aldıktan kısa bir süre sonra mürekkep hızlıca kurumaya başlar, böylece fotoğrafların renk ve kalite kaybı olmadan saklanmasını mümkün kılar.

İnkjet (Mürekkep Püskürtmeli) Yazıcılar ile Uyumlu

Tüm Inkjet yazıcı modelleri ile tamamen uyumludur. Yazıcınızın kâğıt tepsisine, Kodak fotoğraf kâğıdını yerleştirin ve profesyonel baskılar elde edin.

Akıllı Cihazlarınızdan Evinizin En Sevilen Köşesine

Akıllı telefon, tablet veya dijital kameralar ile çekmiş olduğunuz fotoğrafları, bir bilgisayara kopyalayarak fotoğraflarınızın baskısını alabilir ve evinizin her köşesini anılarınız ile süsleyebilirsiniz.

230 gr Ağırlık

230 gramlık ağırlığı ile mürekkeplerin kağıt arkasına geçmesini engeller. Bu sayede fotoğraflarınızın baskı kalitesi olduğundan çok daha iyi görünür.

Genel Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Ürün Tipi: Fotoğraf Kâğıdı
  • İçerik Adedi: 100
  • Kâğıt Boyutu: 15x21 (A5 Boyutu)
  • Miktar: 230 gr
  • Kâğıt Kalınlığı: 300 Mikron
  • Teknoloji: Instant Dry (Hızlı Kuruma)
  • Arka Yüz Tasarımı: Kodak Photo Paper Logosu
  • Uyumluluk: Tüm Inkjet Yazıcılar (Mürekkep Püskürtmeli)

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.