Kodak Pixpro FZ152 / 16 MP 15x Zoom Dijital Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

SANTEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İTH İHR PAZ SAN VE TİC LTD ŞTİ-140019

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Çok Yönlü Kullanım 

Kompakt ve güçlü bir tasarım olan zoom fotoğraf makinesi, 25’in üzerindeki çekim modları, farklı lens seçenekleri ve 15x zoom özelliğiyle tüm çekim ihtiyaçlarınızı karşılar. 

Çarpıcı Özellikler

Kodak FZ152R fotoğraf makinesi, ISO hassasiyeti ISO 80-1600 aralığı ile daha yüksek çözünürlükteki fotoğraflara ve HD videolara ulaşmanızı sağlar. Her ışıkta kullanıma uygun olan fotoğraf makinesi, kırmızı göz giderme, tek tuşla videolar çekme ve yüz tanıma gibi çarpıcı özellikler sunar.

Ultra Geniş Açılı Fotoğraflar

Kodak fotoğraf makinesini kullanırken manzara resimlerinde veya topluluk resimlerinde geri çekilmenize ve görüntüyü kadraja sığdırmaya çalışmanıza gerek kalmaz. Geniş açılı 24 mm lense sahip olan Kodak 15x zoom fotoğraf makinesi, çok daha geniş perspektifli çekim yapabilmenizi mümkün hale getirir.

Tek Tuşla 720p HD Videolar Çekin

Bazı anlar için fotoğraf çekmek anı yakalamak için yetmeyebilir. Böyle anlarda tek tuşla 720p görüntü kalitesi ile HD videolar çekebilmenizi sağlayan Kodak fotoğraf makinesi, tüm detayları ayarlamanızı sağlar.

Daha Net Fotoğraflar

Fotoğraf çekerken sarsıntı ve el titremeleri için geliştirilen optical görüntü sabitleme özelliğine sahiptir. Aydınlatmanın zor olduğu koşullarda, odak uzunluğu fazla olduğu zamanlarda çekim sırasında oluşabilecek sarsıntı görünümünü yok eder.

Şık Tasarım Detayları

Kodak fotoğraf makinesi tam 3,0 inç 230K piksel ekranıyla son derece şık bir tasarımdır. Üst düzey performansta kullanıcı deneyimi sunan cihaz, LCD ekranı sayesinde menüleri kolayca görüntülemenizi sağlar.

6 Çekim Modu ile Her Yerde Kusursuz 

Sahip olduğu portre, film, sahne ve panorama çekim modlarıyla birbirinden farklı her ortama uygun çekimler yapmanızı sağlar. Ayrıca sahne modunu gün batımı, gece manzarası ve cam gibi alanlar için kullanabilirsiniz.

Anında Algılama 

Kodak FZ152R 15x zoom fotoğraf makinesi yüz tanımlama, gülümseme ve göz kırpma gibi farklı algılama özelliklerine sahiptir. 

Teknik Özellikler

  • Model: FZ152R 15x Zoom
  • Lens Yapısı: 9 Grup 10 Element
  • Efektif Piksel: 16.15 Mega piksel
  • Toplam Piksel: 16.44 Mega piksel
  • Odak Uzaklığı: 4.3 mm (Geniş) — 64.5 mm (Tele)
  • F Değeri: F3.3 (Geniş) — F5.9 (Tele)
  • 15 Kat Yakınlaştırma


Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.