Dji Mini 2 Pervane Koruyucu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Şık ve Ergonomik Tasarım

Estetik tasarımını üstün teknolojisi ile buluşturan Dji Mini 2 pervane koruyucu, sizi eğlenceli bir yolculuğa davet eder. Kolay ve ergonomik kullanımı ile muhteşem bir deneyimin öncüsü olur.  


Mükemmel Bir Uçuş Güvenliği  

Droneunuzun pervanelerini korumak için özel olarak tasarlanan Dji Mini 2, drone pervanelerine üstün bir koruma sağlar. Bu özelliği ile uçuş güvenliğini arttırarak size ve sevdiklerinize keyifli dakikalar sunar.

Hem İç Hem Dış Mekanlarda Etkili

Dji Mini 2 pervane koruyucuyu hem iç mekanda hem de dış mekanda drone’unuza takarak kullanabilirsiniz. Böylece istediğiniz her yerde üstün performansın keyfini çıkarabilirsiniz.

2000 Metreye Kadar Üstün Performans

Dji Mini 2 pervane koruyucu, 2000 metre yüksekliğe kadar koruma sağlar. 2000 metrenin üzerinde ve rüzgarlı havalarda kullanmanız pervane koruyucunuza zarar verebilir.

Kesintisiz Bir Uçuş Deneyimi  

Dji Mini 2 pervane koruyucuyu drone’a takılıyken maksimum 18 dakika uçuş süresi sunar. Daha sonra drone’u şarj ederek uçuşunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kolay Kurulumu Sayesinde Konforlu Kullanım

Dji Mini 2, kolay kurulumu sayesinde size konforlu bir deneyim vadeder. Dji Mini 2 pervane koruyucuyu, drone’unuza kolayca çıkarıp takabilirsiniz. Kullanım talimatlarını takip ederek bu işlemi rahatça yapabilirsiniz. Drone çalışır durumdayken güvenliğiniz için pervanelere temas etmekten kaçınınız.

Yeni Kullanıcılar İçin Korunaklı Bir Uçuş

Dji Mini 2 pervane koruyucuyu, özellikle yeni kullanıcılar için korunaklı bir uçuş imkanı tanır. Drone’u çarpmalara, darbelere karşı koruyarak sadece uçuşa odaklanmasını sağlar. Böylece drone’u kullanmayı daha kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanıcı Deneyimi

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen Dji Mini 2 pervane koruyucuyu, uzun süreli bir kullanıcı deneyimi sunar. Dayanıklı yapısıyla uzun yıllar uçuşlarınızda sizinle birlikte olur.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık (Tek taraf): 23.5 gram
  • Yarıçap: 71 mm
  • Montaj Sonrası Kurulum: 218 x 267 x 66 mm

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ MİNİ 2 PERVANE KORUYUCU
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI
Henüz yorum yok