Dji FPV Güç Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

MAİ GRUP DANIŞMANLIK VE ELEKTRONİK TİCARET.A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Dji FPV Güç Adaptörü

Dji FPV güç adaptörü, artırılmış pil gücü ve kapasitesi ile bataryaların çoklu şekilde dolumuna olanak sağlar. Güç adaptörü sayesinde drone uçuş deneyimlerinize, pek çok avantaj katabilirsiniz. 

Yükseltilmiş Enerji Gücü

Dji FPV güç adaptörü, 90 W çıkış gücüne sahiptir. Bu sayede her bir kaynağı, yüksek verimlilik ile ve hızlı bir şekilde dolmasını mümkün kılar. 

Gelişmiş Pil Değeri

Dji FPV güç adaptörü, pil akım değerleri sayesinde batarya, pil, adaptör gibi kaynakların enerji ihtiyaçlarını tam performans ile karşılar. Bu sayede kaynakların şarj durumun, güvenilir ve rahat bir kullanım olanağı sunmasına yardımcı olur. 

Nominal Güç Değeri

86 W nominal güç değerine sahip olan Dji FPV güç adaptörü ile drone uçuşunu sağlayan parçaların şarj kalitesinden her zaman emin olabilir ve bu sayede uçuşların, çok daha güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. 

Yenilikçi ve Portatif Tasarım

Dji FPV güç adaptörü, kolaylıkla taşınmayı mümkün kılan boyutları ve hafifliği sayesinde gittiğiniz her yere götürerek adaptörden pratik bir şekilde yararlanabilirsiniz. 

Adaptör Uyumluluğu

Dji FPV güç adaptörü; DJI FPV Remote Controller 2, DJI FPV güç adaptörü, DJI FPV akıllı uçuş bataryası ve DJI FPV Goggles Battery enerji kaynaklarının tamamını aynı anda şarj edebilen özelliğe sahiptir.

Teknik Özellikler

Marka: Dji
Ürün Tipi: FPV Güç Adaptörü
Özellik: Çoklu çıkış portları ve modları
Çıkış Gücü: 90 W
Giriş: 100-240 V, 50/60 Hz, 1,8 A
Pil: 25,2 V ± 0,1 V; 3.57 A ± 0.1 A (Yüksek Akım); 1 A ± 0,2 A (Düşük Akım)
USB: 5V / 2A (iki)
Nominal güç: 86 W
Uyumluluk: DJI FPV Akıllı Uçuş Bataryası ve DJI FPV Pil Şarj Merkezi
Kutu İçeriği: DJI FPV AC Güç Adaptörü ×1
Garanti Süresi: 2 Yıl 

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.