Dji FPV Drone İniş Takımı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri A.Ş.

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Ekipmanlarınızı Koruyan Özel Tasarım

Dji FPV Drone iniş takımı, ekipmanlarınızı koruyan özel bir tasarım olarak ön plana çıkar. Çekim amacıyla kalkış ve iniş yaparken kolaylık sağlar.

Sağlam Yapılı İniş Takımı

Özel malzemeden üretilen dayanıklı bir üründür. Sağlam yapılı iniş takımları bir defa alındığında uzun yıllar güvenle kullanabilmeniz için tasarlanır.

Drone ile Uyumlu 

Drone ile uyumlu olan takımları alır almaz hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bağlantısı kolaylıkla yapılır ve Drone havadayken sorun oluşturmaz. 

Kolay Takılıp Çıkarılabilir

İniş takımlarını takıp çıkarması çok kısa sürede tamamlanır. Çekim yapmaya karar verdiğinizde bağlantılarını yapıp istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. 

İniş Kalkışlarda Güvenlik Sağlar

İniş ve kalkışlarda ekipmanlar ve drone için güvenlik sağlar. Hafif yapısıyla kullanışlı bir aparattır. Sağlam mekanizması sayesinde sürekli takıp çıkarsanız da sorunsuz olarak kullanma şansınız bulunur.

Orijinal Kutusunda

Ürün orijinal kutusunda gönderilir. Drone ve ekipmanlarıyla uyumlu olarak tasarlanan bir üründür. Çekim sırasında iniş ve kalkışlarda olumsuz durumların önlenmesi amacıyla tercih edilir.

Riskli Durumları Önler

İniş ve kalkış sırasında çarpma, darbe veya farklı risklerin oluşmasına engel olmak için üretilir. Drone dengesini bozmayan özel bir sisteme sahiptir. Hem havada hem de iniş sırasında rahatlıkla kullanılır. Sert inişleri engellediği için aynı zamanda cihazı da koruyan bir yapısı vardır.

Kullanışlı Dizayn

Özel olarak tasarlanan mekanizması ve yapısıyla kullanışlı bir üründür. Drone ile bağlantısı yapıldığında tam olarak oturur ve bu sayede çekimlerde sorun yaşatmaz. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği takıp çıkarılırken pratik olan bir iniş takımıdır. 

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Olduğu Cihazlar: Dji FPV drone
  • Garanti Süresi: 2 yıl

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.