Dji FPV Drone İniş Takımı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Ekipmanlarınızı Koruyan Özel Tasarım

Dji FPV Drone iniş takımı, ekipmanlarınızı koruyan özel bir tasarım olarak ön plana çıkar. Çekim amacıyla kalkış ve iniş yaparken kolaylık sağlar.

Sağlam Yapılı İniş Takımı

Özel malzemeden üretilen dayanıklı bir üründür. Sağlam yapılı iniş takımları bir defa alındığında uzun yıllar güvenle kullanabilmeniz için tasarlanır.

Drone ile Uyumlu 

Drone ile uyumlu olan takımları alır almaz hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bağlantısı kolaylıkla yapılır ve Drone havadayken sorun oluşturmaz. 

Kolay Takılıp Çıkarılabilir

İniş takımlarını takıp çıkarması çok kısa sürede tamamlanır. Çekim yapmaya karar verdiğinizde bağlantılarını yapıp istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. 

İniş Kalkışlarda Güvenlik Sağlar

İniş ve kalkışlarda ekipmanlar ve drone için güvenlik sağlar. Hafif yapısıyla kullanışlı bir aparattır. Sağlam mekanizması sayesinde sürekli takıp çıkarsanız da sorunsuz olarak kullanma şansınız bulunur.

Orijinal Kutusunda

Ürün orijinal kutusunda gönderilir. Drone ve ekipmanlarıyla uyumlu olarak tasarlanan bir üründür. Çekim sırasında iniş ve kalkışlarda olumsuz durumların önlenmesi amacıyla tercih edilir.

Riskli Durumları Önler

İniş ve kalkış sırasında çarpma, darbe veya farklı risklerin oluşmasına engel olmak için üretilir. Drone dengesini bozmayan özel bir sisteme sahiptir. Hem havada hem de iniş sırasında rahatlıkla kullanılır. Sert inişleri engellediği için aynı zamanda cihazı da koruyan bir yapısı vardır.

Kullanışlı Dizayn

Özel olarak tasarlanan mekanizması ve yapısıyla kullanışlı bir üründür. Drone ile bağlantısı yapıldığında tam olarak oturur ve bu sayede çekimlerde sorun yaşatmaz. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği takıp çıkarılırken pratik olan bir iniş takımıdır. 

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Olduğu Cihazlar: Dji FPV drone
  • Garanti Süresi: 2 yıl

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
DJİ FPV DRONE İNİŞ TAKIMI
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
DJI