Corby CX017 Wi-Fi Çift Kameralı Katlanabilir 1080P Drone

5,0
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

AKTAŞ ELEKTRONİK TEKS.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

AKTAŞ ELEKTRONİK TEKS.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Adres : 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

DİĞER TEKLİFLER

Havada Sabitleme Özelliği

Corby CX017 drone, altında bulunan kamerası sayesinde bulunduğu konumu algılar. Bu sayede hem yatay hem de dikey olarak havada sabit bir biçimde kalabilir. Böylelikle gökyüzünde iken net ve pürüzsüz görüntü almanızı kolaylaştırır.

Elle Ayarlanabilen Hareketli Kamera

Hareket ettirilebilen bir kamerası bulunan CX017 drone ile istediğiniz açıdan görüntü alabilirsiniz. Bunun için kamerayı 90 dereceye kadar elle konumlandırabilirsiniz.


Otomatik Kalkış ve İniş İmkanı

Otomatik pilot ve tek tuş yardımıyla en hassas manevraları bile kolayca yapmanıza imkan tanır. Aynı zamanda bu özelliği sayesinde kalkış ve inişlerde de otomatik pilottan faydalanarak kusursuz manevralar yapabilirsiniz.

Akıllı Telefonlarla Uçurabilme

Corby CX017 drone, üzerinde bulunan kameralar sayesinde görüntüleri anlık olarak akıllı telefonunuza yansıtır. Bunun için Wi-Fi bağlantısına ya da kabloya gerek duymaz. Bu sayede drone gözünden dünyayı izleme keyfine varabilirsiniz. Aynı zamanda iOS ya da Android işletim sistemine sahip her türlü telefonla entegre edebileceğiniz cihaz, size kullanım kolaylığı sağlar.

Katlanabilen Gövde ile Kolay Taşıma

Dronenunuzu dilediğiniz yere zahmetsizce taşıyabilirsiniz. Bunun için katlanabilir yapıdaki cihazınızı, özel çantasına yerleştirmeniz yeterlidir. Bu sayede tatilde ya da kısa seyahatlerde de kusursuz görüntüler alabilirsiniz.

Kusursuz Görüntü Kalitesi

CX017 drone 1080p HD görüntü kalitesine sahiptir. Görüntüler telefonunuzun dahili depolama alanında saklanır. Aynı zamanda 20 metre yüksekliğe kadar video ve fotoğraf çekmeye yardımcı olur.

Güçlü Batarya Kapasitesi

Corby CX017 drone, 1080 mAh kapasitesinde bir bataryaya sahiptir. Geliştirilmiş yapıdaki bu güçlü batarya sayesinde çok daha uzun süreli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Uzun Süreli Uçuş

Uygulama ara yüzü ile ne kadar pil seviyesinin kaldığını öğrenmenize imkan veren CX017, 1800 mAh bataryası ile gün boyu doğa ve manzara çekimlerinizi de rahatlıkla yapmanıza imkan verir.

Özellikler

  • Ağırlık: 215 gr
  • Ölçü: 355 x 315 x 70 cm
  • 13-14 Dakika Kesintisiz Uçuş
  • Havada Sabitleme
  • Otomatik Pilot Desteği
  • Farklı 3 Adet Vites
  • 2 MP Fotoğraf Çözünürlüğü

Toplam 1 yorum
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Özellikleri
5,0