Netflix Hediye Kartı 200 TL

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Netflix Hediye Karti

Netflixte herkes için bir şeyler var; filmler, diziler ve orijinal programlar . Netflix üyeleri en sevdikleri içerikleri istedikleri yerde, istedikleri cihazda izleyebilirler.
Üstelik tamamen reklamsiz.

Sırada Ne Var

Netflix Hediye Kartlan ile mevcut üyelikler için ödeme yapılabilir ya da yeni üyelik başlatılabilir. Birisine Netflix hediye ettiginizde, bizi birbirimize bağlayan harika hikayelerle dolu küresel bir ağa erişim hediye etmiş olursunuz.

Hüküm ve Koşullar

TÜRKİYE'deki bir Netflix hesabı üzerinden (üye olabilmek için 18 yaşını doldurmuş veya ergin yaşta olmanız gerekmektedir) sadece Netflix hizmeti için kullanılabilir. Ödemeyi yaptığınızda, kartın toplam değeri Netflix hesabınıza yüklenir. Yasalar gerektirmedikçe, nakit olarak iade yapılmaz ve kullanılamaz. Son kullanma tarihi yoktur. Yeniden satılamaz. Netflix kaybolan veya çalınan kartlardan veya izinsiz kullanımdan sorumlu değildir. Tüm koşullar geçerlidir, www.netflix.com/cardterms adresini ziyaret edin. Kartlar, Netflix International B.V. tarafından ihraç edilmektedir.

Dijital Ürün

Ürün anahtarları ve satınalma detayı E-mail ile gönderilecektir. Dijital ürünlerde, Mesafeli Satışlar Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca ürün iadesi ve iptali yapılamaz. Ürünler kargo veya posta ile gönderilmez. 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
NETFLİX HEDİYE KARTI 200 TL
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Seri - Imeı
SERİ
Dijital Ürün
1
Marka
NETFLIX
Henüz yorum yok