Free Sub 3mm Thyphoon Kadın Sörf Scuba Tüplü Dalış Elbisesi Wetsuit XS

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

CEMAL ERDOĞAN-151143

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Free Sub 3mm Thyphoon Kadın Sörf Scuba Tüplü Dalış Elbisesi Wetsuit XS

Kadın beden yapısına uygun olarak üretilen, Free-Sub Thyphoon Kadın Sörf & Rafting Kıyafeti, dalış, yelken, sörf, rafting gibi hobilerinizi gerçekleştirirken kullanabilirsiniz. Free-Sub Thypoon Sörf ve Rafting elbiselerimiz kolay giyilmesi, esnek yapısı ve sağlamlığı ile tercih edilmektedir.

Ürün Durumu

Kadın vücut hatlarını optimum seviyede saracak şekilde, Antropometri tekniği gözetilerek imal edilmiştir. 3mm kalınlığında, Yüksek Kaliteli %100 Cr Neopren malzemeden 2 defa yapıştırılarak Free-Sub markasına özel dikim tekniği ile dikilerek imal edilmiştir. Omuzlarda aşınmayı önleyen suprateks takviyeli neopren kullanılmıştır. Sırttan Yüksek Kaliteli YKK Fermuarlı dır. Uzun çekme ipi sayesinde, Tek elinizle kolayca fermuarı açıp kapayabilirsiniz. Kullanım rahatlığını en yüksek seviyede tutmak için, ön yakasında da yüksek kaliteli YKK Fermuar vardır.

Tasarım

Esnek kauçuk malzemeden, çok parçalı olarak özel dizayn edilen çok parçalı şık dizlik, hareketlerinizi engellemeden, sürtünme ve aşınmalara karşı maksimum koruma sağlamaktadır. Standart olarak XS – S – M – L – XL – XXL olmak üzere 6 beden ölçüsünde bulunmaktadır. Free-Sub markamıza ait neopren dalış elbiselerimize, süre sınırı olmaksızın bakım ve tamir servisi vermekteyiz. Kullanıcı hatası ile oluşabilecek arızalar örneğin tırnak takılması, küçük yırtıklar gibi (Kalıp büyüklüğünde parça değişimi gerektiren durumlar hariç) Free-Sub ürün destek garantisi altındadır.

Teknik Özellikler

Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
FREE SUB 3MM THYPHOON KADIN SÖRF SCUBA TÜPLÜ DALIŞ ELBİSESİ WETSUİT XS
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
FREE-SUB
Henüz yorum yok