Free Sub 2mm Dreams Purple Kadın Shorty Kısa Sörf Scuba Wetsuit 2XL

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK

CEMAL ERDOĞAN-151143

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

Renginizle Farkınızı Gösterin.

Vücut hatlarını optimum seviyede saracak şekilde, Antropometri tekniği gözetilerek imal edilmiştir.2mm kalınlığında, Yüksek Kaliteli %100 Cr Jako Neopren malzemeden 2 defa yapıştırılarak, Free-Sub markasına özel dikiş tekniği ile dikilerek imal edilmiştir.Dış yüzeyi, %92 mikro polyester ve %8 elastan içerikli jarse kumaş ile İç yüzeyi ise %92 mikro polyester ve %8 elastan içerikli havlu kumaş ile lamine edilmiştir.Sırttan Yüksek Kaliteli YKK Fermuarlıdır. Tek elinizle kolayca fermuarı açıp kapayabilirsiniz.Dreams serisine özel, konforlu bir dalış için ön yakasında kaliteli ve estetik YKK fermuar bulunmaktadır . Standart olarak XS - S - M - L - XL - 2XL beden olarak imal edilmektedir.

Free-Sub 2mm Dreams Purple Kadın Shorty (Kısa) Sörf, Scuba Tüplü Dalış Elbisesi Wetsuit

Free-Sub markasının, Kadın Dalış severler için yeni tasarladığı, Dreams serisinin Purple rengi ile yaz aylarında, nispeten sıcak hava ve sularda dalış, yelken, rafting gibi hobilerinizi gerçekleştirirken kullanabilirsiniz. Free-Sub shorty dalış elbisesi, pratik, kolay giyilir, esnek yapısı ve sağlamlığı ile çok tercih edilmektedir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FREE-SUB 2MM DREAMS PURPLE KADIN SHORTY KISA SÖRF SCUBA WETSUİT 2XL
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Ana Renk
RENKLİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
FREE-SUB
Henüz yorum yok