Green Hill Knockout Deri Boks Ve Kickbox Eldiveni 10 Oz. BGP-2266

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Boks ve Kickbox için Özel Tasarım

Dünya genelinde pek çok resmi müsabakada kullanılan Green Hill BGP-2266 Knockout eldiven hem boks hem de kickbox antrenmanlarında konforlu bir kullanım sağlar. Bu eldivenler sayesinde ellerinize zarar vermeden doğru çalışmalar yapabilirsiniz.

Anti Shock Özelliği ile Güvenli Kullanım

Green Hill BGP-2266 Knockout boks ve kick boks eldiveninin anti-shock özellikli iç dolgusu, yumruk çalışmalarında kullanıcının ellerinin incinmesini önler. Bu sayede acı verici vuruşlar olmadan daha rahat çalışırsınız.

Dayanıklı Dış Yüzey ve Köpük Dolgu

Carbon olarak da bilinen suni deri dış kaplaması yoğun kullanıma karşı dirençli olan Green Hill BGP-2266 Knockout eldivenin poliüretan köpükten yapılan iç dolgusu ve iç kumaş kaplaması, uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Antrenmanlar için İdeal Yapı

Yoğun antrenmanlar için tasarlanan Green Hill BGP-2266 Knockout boks eldiveni hem kaliteli malzemelerden üretilmesi hem de doğal duruş sağlayan formu sayesinde daha çok adapte olmanızı ve daha verimli çalışmalar yapmanızı destekler.

Konfor Sunan Doğal Form

Green Hill BGP-2266 Knockout boks ve kick boks eldiveni, yumrukların doğal şeklini koruyan özel bir forma sahiptir. Bu sayede ellerin daha az yorulmasını engeller.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
GREEN HİLL KNOCKOUT DERİ BOKS VE KİCK-BOKS ELDİVENİ 10 OZ. BGP-2266
Üretim Yeri
Pakistan
Orıjınal Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
GREEN HILL
Henüz yorum yok