Contigo Swish Su Matarası 0,5 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK

HAUSTEK ELEKTRİKLİ .ALETLER SAN. VE DIŞTİC.LTD.ŞTİ.-133761

Mersis No / Vergi No :  Şehir :  Kep Adresi: 

Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

DİĞER TEKLİFLER

BPA İçermeyen Tritan Gövde

Contigo Swish su matarası, şık tasarımı ve ergonomik gövdesi ile beğeni toplar. İçecekleri sağlıklı bir şekilde saklayan, ekstra dayanıklı tritan malzemeden üretilir. BPA içermeyen yarı saydam materyali, renkli tasarımı ile zevkinize de uyar.

Outdoor Sevenlerin Vazgeçilmez Aksesuarı

Contigo Swish matara kampta, açık ve kapalı spor alanlarında ya da en heyecanlı outdoor aktivitelerde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz kullanışlı bir üründür.

Kolay İçim Sağlayan Tuş Mekanizması

Sıvı akışını sınırlayan ve tek bir noktaya yönlendiren ağzılık tasarımında bas-iç teknolojisi kullanılır. Patentli AutoSeal düğmesi sayesinde kısıtlı alanda bile serbestçe su içebilir, tek elle kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Boyutlar

İdeal boyutları ile çantada, arabada ya da bisiklet sepetinde taşınabilir. Tam kavramaya izin veren ince gövdeli tasarımı elde tutma sırasında avantaj sağlar.

 Günlük Su Tüketimi için İdeal

Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için suyun önemi büyüktür. Her daim temiz ve içilebilir su imkanı bulamayabilirsiniz. En zorlu koşullarda bile günlük su tüketiminin yaklaşık 3’te 1’ini karşılayan 0.5 L Contigo Swish matarayı tercih edebilirsiniz.

 Ekstra Dayanıklılık

Trekking sırasında mataranızı bir yerlere mi çarptınız? Endişelenmenize hiç gerek yok! Ekstra gövde dayanıklılığı sunan tritan malzeme sayesinde ürün cama benzese de daha dirençli ve uzun ömürlüdür.

 Makinede Yıkanarak Temizlenebilir

Contigo Swish su matarası kötü koku yapmaz ve kolay bir şekilde temizlenir. Bulaşık makinesinin üst sepetine koyulabilen kapak ve elde yıkanması tavsiye edilen gövdenin size zaman kazandırır.

 Leke Tutmayan Şık Yüzey

Canlı renkleri ile zevkinize ve diğer ekipmanlara uyum sağlayan Contigo Swish matara su dahil soğuk içecekler koymak için idealdir. Leke tutmayan dış yüzeyinde parmak izi kalmaz ve parlak görünümünü korur.

 Özellikler

  • Contigo Swish su matarası
  • 7.3x7x22.4 cm boyut, 170 g ağırlık (yaklaşık ölçüler)
  • 0.50 L soğuk içecek alabilir
  • AutoSeal bas-iç tuşu, leke ve iz yapmayan dış yüzey, koku yapmayan dayanıklı gövde malzemesi

Yorum Yaz

Ürünle ilgili aşağıdan puan verin
Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.

Ürünle ilgili aşağıdan yorumunuzu yazabilirsiniz.