Contigo Kangaroo Protein Shaker Karıştırıcı Matara 0,72 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

DİĞER TEKLİFLER

Sporcuların Vazgeçilmez Aksesuarı

Egzersiz yaparken destekleyici olarak tükettiğiniz proteinleri karıştırmak için mükemmel bir shaker arıyorsanız Contigo Kangaroo tam size göre! Gövdenin yan kısmına entegre gizli bölme sayesinde para, kart ve kimlik gibi önemli eşyalarınızı da beraberinizde taşıyabilir ve çalınmaması için önlem alabilirsiniz.

Karıştırıcı Ağırlık

Protein tozu ve suyu koyduktan sonra içine karıştırıcıyı koyabilir, toplanma olmadan homojen bir içecek elde edebilirsiniz. Aynı zamanda işiniz bittiğinde ağızlığı alt kısımdaki bölmeye koyabileceğiniz gibi, protein tozu ve ölçek saklamak için de alt hazne kullanılabilir.

TasteGuard™ Koruması

Contigo Kangaroo matara, koku ve tat karışmasını engelleyen TasteGuard™ korumasıyla üretilir. Böylelikle düzenli temizliğini yaptığınız sürece rahatsız edici değişimleri ve protein kokusunu almazsınız.

Premium TRİTAN™

Koku ve leke tutmayan tritan malzemeden üretilen Contigo Kangaroo karıştırıcı matara, dökülme ve sızıntıya karşı %100 koruma sağlayan özel bir mekanizmasıyla güvenli kullanım imkanı sunar.

Sağlıklı ve Hijyenik Materyal

 Doğada bulunan cama en yakın malzeme olarak da bilinen tritan içinde BPA bulunmadığından içeceğiniz her zaman sağlıklı kalır ve kapak teknoloji sterilizasyon sağlar.

 İşlevsel Tasarımı Göz Dolduruyor

Contigo Kangaroo modelinin gövdesi üzerinde bulunan ölçü çizgileri, doğru oranda karışım yapmak için size yol gösterir. 0.72 L sıvı alan modelde sızdırmaz çevir-aç kapak kullanılır. Aynı zamanda tabanda yer alan vitamin ve toz hazneleri takviye gıdaları saklamak için de idealdir.

 Sağlam ve Estetik Tasarım

Darbelere karşı ekstra dirençli olan gövdesiyle uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz. Leke tutmayan yüzeyi ile temizlemesi oldukça pratik olan Kangaroo karıştırıcı şık tasarımıyla en sevdiğiniz aksesuarınız olur.

 Kolay Taşıma Sapı

Ergonomik tasarımı ile spor salonunda işinizi kolaylaştıran Contigo Kangaroo protein karıştırıcı matarayı taşımak için yumuşak tutma sapını kullanabilirsiniz. Çevir-aç kapağın taşıma sapına çivili olması kaybolma ihtimali ortadan kaldırır.

  Özellikler

  • Ürün: Contigo Kangaroo matara
  • Materyal: Premium Tritan , BPA içermez
  • Parça: Kapak, gövde, hazneler, taşıma sapı, karıştırma ağırlığı
  • Hazne: Para (gövde), vitamin ve toz (taban)
  • Teknoloji: TasteGuard™ (tat karışması ve koku önleme)
  • Özellikler: Darbe dayanıklılığı, makinede yıkanabilir kapak, çivili çevir-aç kapak, %100 sızdırmaz

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
KANGAROO PROTEİN KARIŞTIRICI MATARA 720ML
Üretim Yeri
Çin
Hacim (lt)
0,72 LT
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
CONTIGO
Henüz yorum yok